39. tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za zlato Vegovo priznanje

12. 4. 2003

Rezultati tekmovanja za tekmovalno kategorijo 7. razred

#Ime in priimekMentorŠolaN1N2N3N4N5SkupajZlato
priznanje
Nagrada
1.Nina ZupančičLojzka PrparOŠ Trebnje55544231. nagrada
2.Aleš SrnaJožica BevcOŠ A. T. Linharta, Radovljica35554222. nagrada
3.Maja PoklinekCvetka KatrašnikOŠ Vuzenica35454213. nagrada
3.Katarina VogelnikSonja MartincOŠ Oskar Kovačič, Ljubljana35553213. nagrada
5.Miha ČančulaBrane LužarOŠ Božidarja Jakca, Ljubljana55054193. nagrada
5.Aljaž GaberIrma FrelihOŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka35533193. nagrada
5.Miha HorvatJožica BevcOŠ A. T. Linharta, Radovljica55054193. nagrada
5.Kaja PodobnikAlenka KošičOŠ Ivana Groharja, Škofja Loka55054193. nagrada
5.Alenka VeršaMaria ChemelliDSŠ Fran Levstik, Prosek50554193. nagrada
10.Marko BregantJožica KaferleOŠ Mokronog5513418
10.Jure ČehAndreja Oder GrabnerOŠ Gustava Šiliha, Velenje5524218
10.Sara KernSilva MajcenOŠ Stražišče, Kranj5405418
10.Miha RošerZlata KališnikOŠ Livada, Velenje3552318
10.Anja StrmšekJana Novak VehovarOŠ ob Dravinji, Slovenske Konjice5405418
15.Nejko BorovinšekZdenka ŠkorjancOŠ Prežihovega Voranca, Maribor5315317
15.Helena GoljaBernarda KavčičOŠ Železniki5503417
15.Ambrož HomarMajda KalanOŠ Frana Albrehta, Kamnik3505417
15.Ajda KljunUroš BrdarOŠ Antona Ukmarja, Koper5405317
15.Matija KokaljMarija CerkovnikOŠ dr. J. Mencingerja B. Bistrica3505417
15.Rok LaznikMarjeta MarovtOŠ Fran Kocbek, Gornji Grad5314417
21.Jernej FišterZinka MuhičOŠ Center, Novo mesto2505416
21.Polona JermanSilva StušekOŠ Tržišče5502416
21.Jan KejžarPrimož BožnikIV. OŠ Celje3415316
21.Jurij KlanjščekFrančiška KoglotDSŠ Ivan Trinko, Gorica2505416
21.Damijan KnezCvetka KatrašnikOŠ Vuzenica3535016
21.Rok KocenAna PetkovšekOŠ Vič, Ljubljana5205416
21.Ana MarinLadislava Ježek-NarobeOŠ Franceta Bevka, Ljubljana5205416
21.Matjaž MolnarOlga BogdanDOŠ Prosenjakovci1525316
21.Matic PircBreda MajcenOŠ Brežice3315416
21.Ana PrebandaMagdalena PirmanOŠ Stična5205416
21.Eva RebercSlava ŠumanOŠ Gorišnica3513416
21.Marko RemecZinka MuhičOŠ Center, Novo mesto5115416
21.Jure VogrincBreda UrankarOŠ Danile Kumar, Ljubljana5055116
21.Miha ZakotnikIrma FrelihOŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka3504416
21.Žiga ZaplotnikFrancka PlanincOŠ Matije Valjavca, Preddvor3505316
36.Ana BajcDarinka MravljaOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina5054115
36.Maja CimermanTerezija DragincOŠ Mirana Jarca Črnomelj5213415
36.Klara ČebularMarija TomšičOŠ Leskovec5105415
36.Tadeja ForjaničTomislav KorošecOŠ Grad3305415
36.Iza JamarJožica BevcOŠ A. T. Linharta, Radovljica5105415
36.Benjamin LahDarinka MeškoOŠ Komenda-Moste5015415
36.Andraž OblakMarija KrašovecOŠ Tabor, Logatec5042415
36.Rok PajerAngela PantnerDruga OŠ Slovenj Gradec5205315
36.Karmen ProdanovićNežka ArsenovićOŠ Antona Globočnika Postojna2505315
36.Žiga SteguJana Novak VehovarOŠ ob Dravinji, Slovenske Konjice5402415
36.Ajda TerlikarMajda SrnaOŠ Frana Saleškega Finžgarja Lesce2153415
36.Petra TrillerFrancka DolinarOŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka5105415
48.Jan BohinecAna CimpermanOŠ Križe3205414
48.Larisa DakskoblerDolores BončinaOŠ Franceta Bevka, Tolmin5025214
48.Ram Dušič-HrenAnica VozelOŠ Ferda Vesela, Šentvid pri Stični3505114
48.Gašper GolobLiljana IntiharOŠ Riharda Jakopiča, Ljubljana5005414
48.Laura JarcIrena PelcOŠ Žužemberk5050414
48.Aleksander KelencIrena KrižanecOŠ Markovci5045014
48.Tadej KirašičMarija TurkOŠ Stara Cerkev5405014
48.Ožbej KunšičBranka DolencOŠ Gorje3505114
48.Eva Marija LavračIvanka BurnikOŠ Venclja Perka, Domžale5014414
48.Vesna MesecJožica MarterOŠ Dol5005414
48.Srđan MitrovićBarbara FirOŠ Belokranjskega odreda, Semič5005414
48.Anja PetrovčičFrančiška KoglotDSŠ Ivan Trinko, Gorica3025414
48.Lea RenarLjubica PodbojOŠ Valentina Vodnika, Ljubljana5005414
48.Grega RodmanDolores BončinaOŠ Franceta Bevka, Tolmin5025214
48.Žiga RusNina ZadelOŠ Ledina, Ljubljana5005414
48.Grega SarkaDarja VengarOŠ A. T. Linharta, Radovljica3505114
48.Matej StiplošekKarolina ReichOŠ Franceta Prešerna, Maribor2205514
48.Vesna TratnikNataša KrkOŠ Nazarje5005414
48.Gregor TurnšekLjudmila KresovičI. OŠ Žalec5005414
48.Maruša VitekJožica HribarOŠ Prule, Ljubljana3205414
48.David VodnikBožena PerkoOŠ Franceta Prešerna, Kranj2505214
48.Nejc ZupanFrancka PlanincOŠ Matije Valjavca, Preddvor3503314
48.Marinka ŽitnikKlavdija KresnikOŠ Sostro5005414
71.Domen BlenkušHelena LeskovarOŠ Danile Kumar, Ljubljana3105413
71.Marko GašparičEdvin RamadaniOŠ Ljudski vrt Ptuj3225113
71.Maruša GašperlinMarija ŠternOŠ Šenčur5005313
71.Luka JerajNina ZadelOŠ Ledina, Ljubljana3505013
71.Andreja JernejMilena GajšekOŠ F. Malgaja, Šentjur pri Celju4005413
71.Katra JezeršekMajda ZupančičOŠ Mihe Pintarja-Toleda, Velenje5004413
71.Nadja KoboldJožica PerneOŠ Mengeš5015213
71.Gregor KurinčičSonja VoljavecOŠ Danile Kumar, Ljubljana3055013
71.Jaka MurLjubica PodbojOŠ Valentina Vodnika, Ljubljana5205113
71.Ana PonikvarJožica RustjaOŠ Šempas5105213
71.Janja RančnikTilka JakobOŠ Vitanje2505113
71.Nejc RosensteinBranka BrodejOŠ Slivnica pri Celju3405113
71.Jure ZmrzlikarLidija ŠuštarOŠ Vodice5005313
71.Špela ZupančičMarija TurkOŠ Stara Cerkev5004413
85.Martin GladovičFrancka VižintinOŠ Dušana Bordona Semedela - Koper3005412
85.Matej KotnikEdvin RamadaniOŠ Ljudski vrt Ptuj5005212
85.Sara LadinekJožica TurjakOŠ Ribnica na Pohorju2215212
85.Iva OpaličAngela GorišekOŠ Janko Padežnik, Maribor3214212
85.Uroš SimovićMartina ŠubicOŠ Jakoba Aljaža, Kranj2105412
85.Eva TolarBernarda KavčičOŠ Železniki5004312
85.Eva TuršičBreda KebeOŠ Notranjski odred Cerknica2055012
85.Katja VozelBela SomiOŠ Domžale5105112
85.Anže VrabecKarmen DebenjakOŠ Ivana Roba, Šempeter5005212
94.Luka BašičTatjana IlovarOŠ Preserje pri Radomljah1054111
94.Filip DobranićKornelija ProšićDOŠ I Lendava5005111
94.Jana FajdigaAlenka TurkOŠ Draga Bajca, Vipava5302111
94.Polona FrasBarbara Rednak RobičOŠ Polhov Gradec5002411
94.Tina GoropečnikIvanka BurnikOŠ Venclja Perka, Domžale3004411
94.Alen HalilovićZinka MuhičOŠ Center, Novo mesto5002411
94.Štefan MožinaMilovanka JurjevecOŠ Riharda Jakopiča, Ljubljana5005111
94.Klemen MuhaSaša SašićOŠ Miroslava Vilharja Postojna2005411
94.Matej MulejZdenka ŠkorjancOŠ Prežihovega Voranca, Maribor5005111
94.Lana NovičAna PetkovšekOŠ Vič, Ljubljana5005111
94.Peter OstercTatjana KramarOŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana3004411
94.Davor PavlovićIrena TuričnikPrva OŠ Slovenj Gradec3005311
94.Matevž PoberžnikMarko HavleOŠ Šentjanž pri Dravogradu5200411
94.Valentin RežonjaVladimir BratkovičVIZ Veržej3215011
94.Gaber ŠetinaAlbina ErjavecOŠ Koroški jeklarji, Ravne5005111
94.Janja TrogarDarinka MarincOŠ Mozirje5002411
94.Andraž TroštBela SomiOŠ Domžale5050111
94.Teja TurkMarija GroharOŠ Ljubno ob Savinji3502111
112.Katja BabnikKlavdija KresnikOŠ Sostro5002310
112.Mitja BlatnikIrena PelcOŠ Žužemberk3300410
112.Tanja BolkoMartina MakovecOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina5013110
112.Jan BriclElizabeta BočkoOŠ Trbovlje5004110
112.Luka CindroKarmen ŠturmOŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana3015110
112.Katarina GrudenNada RazdrtičOŠ Toneta Čufarja, Ljubljana5005010
112.Nuša HafnerBojan MesaričOŠ Jurija Dalmatina, Krško5010410
112.David JurakMaja HarterOŠ Trzin5050010
112.Janja KotnikLucija StrmčnikOŠ Mislinja5001410
112.Borut PetekLidija ŠtandekerOŠ Sladki Vrh4005110
112.Tina PetovarNevenka GselmanOŠ Miklavž na Dravskem polju5203010
112.Teo RadetićLijana TurkOŠ Lucija2005310
112.Valentin RadiniaFrančiška KoglotDSŠ Ivan Trinko, Gorica5203010
112.Eva SrebotJanja Bric PečarOŠ dr. Bogomirja Magajne, Divača5005010
112.Neža ŠparovecMarija BohincOŠ Stražišče, Kranj1005410
112.Jasna ŠtuparMateja GrahekOŠ Drska3105110
112.Neža ŠubicAlenka KošičOŠ Ivana Groharja, Škofja Loka5100410
112.Darko TešičZdenka ŠkorjancOŠ Prežihovega Voranca, Maribor3205010
112.Anže TrčekMarija BregarOŠ Brezovica pri Ljubljani5005010
112.Klemen ZupancMarija CerkovnikOŠ dr. J. Mencingerja B. Bistrica3005210
112.Klavdija ŽoharDragica StojkoOŠ bratov Letonje Šmartno ob Paki5500010
133.Jan BerčičMetka ŽitnikOŠ Bičevje, Ljubljana500049
133.Damir DebogovičBreda MajcenOŠ Brežice310509
133.Nejc FilipičSonja VoljavecOŠ Danile Kumar, Ljubljana500319
133.Blažka HunskiBernarda HunskiOŠ Podčetrtek300519
133.Irena JamnikVojka Ločniškar PipanOŠ Preska501309
133.Boštjan KopEdita BečanOŠ Lovrenc na Pohorju120249
133.Natalija MernikAlenka ŠrotOŠ Zreče500049
133.Jernej OrnikZlatka GojčičOŠ Starše100539
133.Metka PirihMetoda MočnikOŠ Cerkno211419
133.Maja Pucelj KrajncSimona ŠercerOŠ Šentvid500409
133.Lara SimonetaMaria ChemelliDSŠ Fran Levstik, Prosek500409
133.Matej SkrbišJožica SmogavecOŠ Pohorskega odreda Sl. Bistrica150309
133.Peter ŠkvorcZdenka DogšaOŠ Središče ob Dravi221049
133.Katja WeberAlenka KošičOŠ Ivana Groharja, Škofja Loka310239
133.Sandra ZakošekBernarda HunskiOŠ Podčetrtek300249
133.Aljaž ZalarAnica HrenOŠ dr. Franceta Prešerna, Ribnica500049
133.Elen ZudičNeva SlavecOŠ Vojke Šmuc Izola200529
150.Samo BokanErika Klement-BokanOŠ Kuzma300508
150.Daša BožičSonja MartincOŠ Oskar Kovačič, Ljubljana302038
150.Tea DobovšekSonja MartincOŠ Oskar Kovačič, Ljubljana110518
150.Polona DurcikDoris OrelOŠ Dutovlje500128
150.Katja FuchsjagerMarjana VrhovnikOŠ Milana Šušteršiča, Ljubljana200248
150.Ana GabrejnaAntonija ŠlajnarOŠ Jožeta Krajca, Rakek300508
150.Dean GostišaMihaela MezeOŠ Log - Dragomer320308
150.Gašper GregoričDragica Lugarič-KruderOŠ Pohorskega odreda Sl. Bistrica501028
150.Monika HamlerNada HorvatOŠ Bakovci120508
150.Marko JoštAlbina VahenOŠ Petrovče500038
150.Matej KociperSlava ŠumanOŠ Gorišnica300508
150.Denis Alekdander KrižmanJožica PerneOŠ Mengeš300508
150.Mitja KurbosLadislava JavernikOŠ Sveti Jurij ob Ščavnici120508
150.Tomaž OmerzuDanica GradečakOŠ Draga Kobala, Maribor321208
150.Andrej PircVida ČampaOŠ dr. Ivana Prijatelja, Sodražica500218
150.Maja PotisekBranko KastelicOŠ n. h. Rajka, Hrastnik300508
150.Kaja PrimcLjudmila PulkoOŠ Vavta vas, Str. pri Novem mestu300508
150.Urška PustotnikJanja BombekJZ OŠ Marjana Nemca, Radeče200248
150.Anja SenekovičSonja MuršecOŠ Gornja Radgona510028
150.Matjaž ŠtanerAntonija ŠirecOŠ Sv. Jurij, Jurovski Dol310318
150.Lea UdovčMateja GrahekOŠ Drska301048
150.Katarina ZadražnikVeronika ŠpesOŠ Šmartno, Šmartno pri Litiji500038
172.Špela AlbrehtAndreja ŽupecOŠ Ig200417
172.Elvir BegićKatarina MurnOŠ Litija320207
172.Jurij CernatičJožica RustjaOŠ Šempas300047
172.Dominik ČasarDanica GradečakOŠ Draga Kobala, Maribor520007
172.Jernej ČinčSnežana ŠerugaOŠ Beltinci221117
172.Jure DelakJana ČernačOŠ Prestranek301127
172.Tina GačnikMarinka ŽarnOŠ XIV. divizije Senovo300047
172.Gašper GrilcMajda SrnaOŠ Frana Saleškega Finžgarja Lesce500027
172.Mateja HohkrautVera OjcingerOŠ Primoža Trubarja, Laško500027
172.Naško JanežSlavica RupnikOŠ Idrija100517
172.Maša KendaBojana ZorkoOŠ Frana Roša, Celje300047
172.Matej MesojedecCecilija TarmanOŠ Polje500207
172.Maja NučičSaša SprinčnikOŠ Žirovnica300317
172.Anže OstermanMarija ŠternOŠ Šenčur200147
172.Katra PetričekLjudmila KresovičI. OŠ Žalec200507
172.Aljaž ŠpindlerAntonija ŠirecOŠ Sv. Jurij, Jurovski Dol520007
188.Gašper BalohSaša SprinčnikOŠ Žirovnica300306
188.Sara BerdajsSonja MartincOŠ Oskar Kovačič, Ljubljana300216
188.Ajda BerložnikAlbina ErjavecOŠ Koroški jeklarji, Ravne011046
188.Nika BosničSonja VoljavecOŠ Danile Kumar, Ljubljana500016
188.Jaka FilejIrena Marušič ColjaOŠ Dobrovo500016
188.Miha GerbecMihaela MezeOŠ Log - Dragomer300306
188.Luka GuštinSaša SašićOŠ Miroslava Vilharja Postojna500106
188.Zala HergaBojana NovakOŠ Šmartno pod Šmarno goro500016
188.Karmen KokotDanica ZelenikOŠ Cirkulane - Podr. Zavrč102306
188.Tilen MarcCirila ŠčekOŠ Draga Bajca, Vipava500106
188.Tadej MedvedJožica SlivnikOŠ Cirkovce101226
188.Nicola SchmidtImmacolata VitielloOŠ Vincenzo de Castro Piran300036
188.Polona Srebrnjak-MihaličMateja GrahekOŠ Drska100416
188.Ambrož VolekMagda TankoOŠ Dobrepolje500016
202.Špela BužinelFrancka VižintinOŠ Dušana Bordona Semedela - Koper320005
202.Nives GlinšekVladka GosakOŠ Tabor I, Maribor500005
202.Mojca IskraTea GustinčičOŠ Jelšane500005
202.Veronika KnavsMarko BrumenOŠ K. Destovnika Kajuha, Ljubljana300205
202.Mišel MojzešLidija ŠtandekerOŠ Sladki Vrh102025
202.Ana PavlovičMarjana RobičII. OŠ Celje300115
202.Katarina PregeljMariza LoganesOŠ Koseze, Ljubljana500005
202.Blaž SašekJožica PerneOŠ Mengeš000505
202.Vida ŠtiglicZlata KališnikOŠ Livada, Velenje100225
211.Ambrož BizjakNataša Klun PrijateljOŠ Trnovo, Ljubljana120014
211.Matjaž DolencTanja KogojOŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica300014
211.Klemen HrovatLiljana IntiharOŠ Riharda Jakopiča, Ljubljana100214
211.Jakob JelenkoAlenka ŠrotOŠ Zreče300014
211.Sandra KorenMariza LoganesOŠ Koseze, Ljubljana310004
211.Matic MakovecAndrej HuberOŠ Ivana Cankarja, Ljutomer022004
211.Luka PajekAlenka PavličOŠ Marije Vere, Kamnik300014
211.Matej PrevcMarta ButinaOŠ Dobrova300014
211.Janez StareMajda SlivnikOŠ A. T. Linharta, Radovljica310004
211.Nejc ŠtrovsIvan SkrinjarOŠ Ivana Cankarja, Trbovlje120104
211.Rok ZorecAngela Boštjančič - KoceOŠ dr. Vita Kraigherja, Ljubljana211004
222.Mićo BožičMetka ŽitnikOŠ Bičevje, Ljubljana300003
222.Natalija JuvanApolonija ŠetinaOŠ Ivana Skvarče, Zagorje300003
222.Tjaša KlančišarBarbara GlasOŠ Toneta Okrogarja, Zagorje200013
222.Gregor MerslavičBoštjan JelenkoIII. OŠ Celje300003
226.Samo KaduncRomana RojcOŠ Brinje Grosuplje100012
226.Rok KimovecJožica PerneOŠ Mengeš101002
226.Kristina PetelnCirila LovričOŠ Jožeta Moškriča, Ljubljana000202
229.Jure KozmusTatjana BrglezOŠ Savo Kladnik, Sevnica100001

Rezultati tekmovanja za tekmovalno kategorijo 8. razred

#Ime in priimekMentorŠolaN1N2N3N4N5SkupajZlato
priznanje
Nagrada
1.Nejc RamovšJožica CesarOŠ Mirna Peč55555251. nagrada
2.Tadej Stepišnik PerdihKarel ŠmigocOŠ Šmarje pri Jelšah54555242. nagrada
3.Mateja PipanDragutin KomelOŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica55535233. nagrada
4.Jon LeskovecBreda KebeOŠ Notranjski odred Cerknica55255223. nagrada
4.Tom PrimožičBernardka KastelicOŠ n. h. Maksa Pečarja, Ljubljana54535223. nagrada
4.Jernej ZupančičViktorija PircOŠ Trebnje54535223. nagrada
7.Tina IlcJanja MedveščekOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina54335203. nagrada
7.Melita RutarDolores BončinaOŠ Franceta Bevka, Tolmin54335203. nagrada
7.Jaka SočanKarmen ŠturmOŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana50555203. nagrada
10.Marjan MačekIvana ZaložnikOŠ Vodmat, Ljubljana4523519
10.Uroš MaroltTanja KozarskiOŠ Mengeš5405519
10.Mojca PeskoKarel ŠmigocOŠ Šmarje pri Jelšah5405519
10.Jurij RejecMajda JerajOŠ Ivana Groharja, Škofja Loka5450519
10.Mojca ŠkafarTatjana MulhOŠ Trnovo, Ljubljana5423519
10.Matija TrampušKarmen ŠturmOŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana5405519
16.Aleksander ĐurkaMarija BajcOŠ Matije Čopa Kranj5513418
16.Ema GolobFrancka DolinarOŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka5305518
16.Martin HergouthSilva MarohOŠ Frana Albrehta, Kamnik5450418
16.Helena MegličOŠ Tržič5503518
16.Sara MugerliDragutin KomelOŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica5553018
16.Emir MujanovićSonja VoljavecOŠ Danile Kumar, Ljubljana5453118
16.Sara TopolovecMarjana IvanušaOŠ Prežihovega Voranca, Maribor5503518
16.David ZinrajhKarmen ZinrajhOŠ Kamnica5503518
24.Tomaž HočevarMateja ČadOŠ Prule, Ljubljana5503417
24.Vid LebanDarja VengarOŠ A. T. Linharta, Radovljica5053417
24.Kaja MohorkoMarija KoširOŠ Franca Rozmana-Staneta, Šentvid5403517
24.Manja SimoničLjubomira RižnarOŠ n.h. Rajka - P Dol pri Hrastniku5043517
24.Martina ŠkorjancAnica VindišOŠ F. L.-Vuka, Sliv. pri Mariboru5403517
24.Tanja ŽakeljVanja ČibejOŠ Spodnja Idrija5403517
30.Robert ArmičJana GabrovšekOŠ Log - Dragomer5123516
30.Jure KocjančičKarmen NovakOŠ Center, Novo mesto5411516
30.Jan KogojMarinka FrelihOŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka5105516
30.Jan KraljAlenka PlestenjakOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, Bled5155016
30.Peter MuršičAleksandra PobegaOŠ dr. Aleš Bebler-Primož, Hrvatini5433116
30.Vesna OgrizIrena ŠavcOŠ Podgorje pri Slovenj Gradcu5303516
30.Dejan SmoleSimona ŠercerOŠ Šentvid1055516
30.Maja SubotićHelena VindišOŠ Oskar Kovačič, Ljubljana5403416
30.Jana ViščekViktorija PircOŠ Trebnje1433516
30.Uroš ŽunkovičMagda PipenbaherOŠ F. L.-Vuka, Sliv. pri Mariboru5503316
40.Manca BehričTanja KozarskiOŠ Mengeš5500515
40.Gregor CigütRosvita ŠvajgerOŠ bratov Polančičev, Maribor5320515
40.Jaka GogalaLjubica PodbojOŠ Valentina Vodnika, Ljubljana5205315
40.Aljaž LazarApolonija ŠetinaOŠ Ivana Skvarče, Zagorje5203515
40.Irena MatkovičJožef SenekovičOŠ Bojana Ilicha, Maribor5203515
40.Aljaž OsojnikTatjana Ponikvar LazičOŠ Kolezija, Ljubljana5403315
40.Maša Patricija UdovčSonja VoljavecOŠ Danile Kumar, Ljubljana5403315
40.Simon ZidarSimona VampeljOŠ Sostro1405515
48.Vesna AhlinJožica FakinOŠ Vič, Ljubljana5153014
48.Jure AusecIrena CirkOŠ Simona Jenka Kranj5400514
48.Gregor BukovecPavel KastelicOŠ Drska5022514
48.Kalindi FondaImmacolata VitielloOŠ Vincenzo de Castro Piran1243414
48.Matej FornazaričKarmen DebenjakOŠ Ivana Roba, Šempeter5053114
48.Katja GabrijelčičErna SimčičOŠ Dobrovo1503514
48.Živa GradeckiAlenka SpasovskiOŠ Grm, Novo mesto5103514
48.Maja IvanušaAndreja Oder GrabnerOŠ Gustava Šiliha, Velenje3402514
48.Sara KrajcMira ŠirajOŠ NO Cerknica - P 11. maj, Grahovo5413114
48.Tina KramaričVlado BekOŠ Brezovica pri Ljubljani5400514
48.Mateja LavtarMartina ErznožnikOŠ Poljane5413114
48.Žiga LovšinVida ČampaOŠ dr. Ivana Prijatelja, Sodražica5103514
48.Mojca MakšeJožica CesarOŠ Mirna Peč5500414
48.Maja MarovtDarinka MarincOŠ Mozirje5301514
48.David MernikAlenka ŠrotOŠ Zreče5103514
48.Nina PodlogarPolona KlunOŠ Primož Trubar Velike Lašče4403314
48.Uroš RikanovičSaša SprinčnikOŠ Žirovnica1503514
48.Iztok RozmanBiserka BratovščakOŠ Franceta Prešerna, Maribor1305514
48.Katarina RudežTihana SmolejOŠ Naklo5233114
48.Nika SajkoZdenka PetekII. OŠ Rogaška Slatina5503114
48.Petra ŠkarjaKristina BregarOŠ Mokronog1503514
48.Grega ŠoičMarija Pavec ŠkrabaOŠ Franceta Prešerna, Kranj5400514
48.Tomo UmerNoelija ZubinOŠ Pinka Tomažiča Koper5132314
48.Špela UrnautKarel ŠmigocOŠ Šmarje pri Jelšah4401514
72.Jan BitencSimona VampeljOŠ Sostro5053013
72.Ana ČerneZdenka KondaOŠ Božidarja Jakca, Ljubljana5503013
72.Karmen ErhatičMiroslava VršecOŠ Cirkulane5102513
72.Magda GrobelšekBernarda HunskiOŠ Podčetrtek5003513
72.Barbara KropivnikZvonka MočnikOŠ Davorina Jenka Cerklje na Gor.5003513
72.Luka LačanKlavdija ŠtruclOŠ Brežice5003513
72.Maks MarionZdenka GerželjOŠ dr. Bogomirja Magajne, Divača5220413
72.Urša MedvešekSonja VoljavecOŠ Danile Kumar, Ljubljana1403513
72.Rok MihelčičVlado BekOŠ Brezovica pri Ljubljani5053013
72.Livija MlakarBreda KebeOŠ Notranjski odred Cerknica1403513
72.Žiga OsolinIrena TropOŠ Dob1523213
72.Maja PerparPolona BoldinOŠ Ketteja in Murna, Ljubljana5021513
72.Anže RemsFrancka DolinarOŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka4400513
72.Aleš SveteJana GabrovšekOŠ Log - Dragomer5003513
72.Teja ŠegulaMarta ŠilakOŠ dr. Franja Žgeča, Dornava5503013
72.Anja TomaševičPolona BoldinOŠ Ketteja in Murna, Ljubljana1403513
72.Kaja ZaložnikMajda BorovnikOŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu0503513
72.Špela ZiherlIvana ZaložnikOŠ Vodmat, Ljubljana1403513
90.Blažka ČasMajda BorovnikOŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu3503112
90.Blaž KirnNevenka LužarOŠ Preserje5420112
90.Nejc KoprivšekIvica RusOŠ Jurija Vege, Moravče3402312
90.Ana KovačNevenka VolfOŠ Ivana Cankarja, Vrhnika1403412
90.Marko MožinaMartina ErznožnikOŠ Poljane5003412
90.Attila NemethAndreja CvetkoOŠ Rada Robiča Limbuš5002512
90.Matjaž PavletičNeva JeričOŠ Srečka Kosovela, Sežana4003512
90.Sara Smrajc-ŽnidarčičTatjana TrčekOŠ Martina Krpana, Ljubljana5205012
90.Sašo ŠpanJanja Kožuh PinozaOŠ Savo Kladnik, Sevnica4053012
90.Gašper TrčekVladislava BurjaOŠ Horjul5043012
90.Sara VidovičMilan ČernelOŠ Breg, Ptuj1303512
90.Nives ŽeleznikRudi MoravecOŠ Brusnice5403012
90.Matic ŽirovecVanja Ocvirk - KarnerOŠ Lava, Celje5103312
103.Nejc BaumanIrena MeleOŠ Jožeta Krajca, Rakek1440211
103.Jakob BohMajda JerajOŠ Ivana Groharja, Škofja Loka1050511
103.Tadej KociperVladka GosakOŠ Tabor I, Maribor0123511
103.Katarina KosoveljLjubica PodbojOŠ Valentina Vodnika, Ljubljana5010511
103.Timotej LazarFranc BürmenOŠ III Murska Sobota1410511
103.Tomi LuetičDarinka NovakOŠ Spodnja Šiška, Ljubljana5002411
103.Živa MitarSilva MarohOŠ Frana Albrehta, Kamnik1203511
103.Maja MlakarIrena MeleOŠ Jožeta Krajca, Rakek3053011
103.Anja NagličMarija Pavec ŠkrabaOŠ Franceta Prešerna, Kranj1500511
103.Jernej NovakMarjeta LašičOŠ Martin Kores Podlehnik4200511
103.Luka PauličDarinka MarincOŠ Mozirje1505011
103.Eva PlanincStojanka GrilcOŠ Jurija Dalmatina, Krško4501111
103.Jurij StritihIvica RusOŠ Jurija Vege, Moravče5001511
103.Gašper ŠubicNevenka VolfOŠ Ivana Cankarja, Vrhnika1203511
117.Matej AntonijevičMirta Semeja JuvančičOŠ Venclja Perka, Domžale5000510
117.Alfonz BaumanAnica SrnkoOŠ Lenart v Slovenskih Goricah5103110
117.Anja DoležalekJožica RovšekOŠ Ivana Cankarja, Trbovlje5410010
117.Anja DominkoJožica FakinOŠ Vič, Ljubljana5103110
117.Rok FrantarMaja NagličOŠ Šenčur1103510
117.Marja HlačaMilena KošakOŠ Šmihel, Novo mesto5203010
117.Miha HočevarKarmen NovakOŠ Center, Novo mesto5113010
117.Ksenija KampušŽarko ŠalabalijaOŠ Črešnjevec2503010
117.Marko KastelicMilena KošakOŠ Šmihel, Novo mesto5203010
117.Katarina KejžarVida ZupančičOŠ Dravlje, Ljubljana1013510
117.Mateja KladnikMarija GroharOŠ Ljubno ob Savinji5203010
117.Barbara KomatarMira RekOŠ Komenda-Moste1103510
117.Blaž KramerJožica ŽibertJZ OŠ Marjana Nemca, Radeče1103510
117.Špela KukovičDarinka MravljaOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina1103510
117.Alja LavtižarNada RazdrtičOŠ Toneta Čufarja, Ljubljana5203010
117.Mitja LenartMetoda FinkštOŠ Livada, Velenje1103510
117.Vid MesojedecMarija KošeninaOŠ Riharda Jakopiča, Ljubljana5000510
117.Mark MišičJožica UrukaloOŠ Toneta Čufarja, Jesenice1305110
117.Luka NeradKarmen ŠkafarOŠ France Prešeren, Črenšovci2503010
117.Jerca PahorMilena CerovskiOŠ Škofja Loka - Mesto4203110
117.Gaia Anna RöhlerMarija GorupOŠ Antona Ukmarja, Koper5203010
117.Tanja SrednikMagda Slokar ČevdekOŠ Solkan1410410
117.Jerneja ŠtinekMira KrenkerOŠ Mislinja5003210
117.Martina VelecEma MaverOŠ Fram1400510
117.Nina VerdelJožica RovšekOŠ Ivana Cankarja, Trbovlje5000510
117.Tina ZaletelMilena CerovskiOŠ Škofja Loka - Mesto5100410
117.Urban ZupančičMilena KošakOŠ Šmihel, Novo mesto5001410
144.Aleš BizjakDarinka JamnikOŠ Velika Dolina100359
144.Nikola ĐorđevićMilka UšajOŠ Cirila Kosmača, Piran400059
144.Manca HomarIva ŽumerOŠ Šmartno v Tuhinju100359
144.Smiljana HorvatIvan VoršičOŠ Gorišnica540009
144.Bogomila HostaVera BorštnarOŠ Šentjernej140319
144.Nataša KejžarJure GrilcOŠ Stražišče, Kranj100359
144.Maja KlenovšekMarjeta BregarOŠ Tončke Čeč, Trbovlje500139
144.Maša LepošaAnja MajhenOŠ Borisa Kidriča, Maribor403029
144.Matevž Majcen-HrovatCecilija TarmanOŠ Polje500049
144.Tomaž MartiniBranko KastelicOŠ n. h. Rajka, Hrastnik105309
144.Tanja MasnikTatjana KerinOŠ Leskovec140319
144.Denis MuhićManja ČrešnarOŠ Zreče500319
144.Lovro OražemAndreja ModicOŠ dr. Franceta Prešerna, Ribnica310059
144.Jernej PergerMihaela MarovtOŠ Braslovče540009
144.Iztok PrekoršekJani ČedeOŠ Hudinja, Celje500319
144.Vid PrijateljMateja ČadOŠ Prule, Ljubljana500319
144.Marko ŠuštaršičAleksander PotočnikOŠ Božidarja Jakca, Ljubljana510309
144.Nejc TrdinMetoda FinkštOŠ Livada, Velenje500319
144.Luka VitezPetra CokanOŠ Dušana Bordona Semedela - Koper100359
144.Katja VrtovšekMarijana LevstikOŠ Boštanj110349
164.Uroš AnzeljcTatjana MulhOŠ Trnovo, Ljubljana120058
164.Matej AvbarJožica CesarOŠ Mirna Peč110518
164.Kaja CunkDarinka RakušaOŠ Ormož510208
164.Denis DuhSnežana ŠerugaOŠ Beltinci520108
164.Ajda FortunaDarja OvenOŠ Danile Kumar, Ljubljana000358
164.Marjan HribarJanja Kožuh PinozaOŠ Savo Kladnik, Sevnica500308
164.Žiga JerajJana GabrovšekOŠ Log - Dragomer140308
164.Jure KacafuraMajda ZorattiOŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica401308
164.Jasna KladnikMarija RizmalOŠ Črna na Koroškem110428
164.Tamara KlarSnežana ŠerugaOŠ Beltinci500308
164.Nika KotnikMateja FortunaOŠ Jakoba Aljaža, Kranj310318
164.Anja KovačNevenka PrislanOŠ Šempeter v Savinjski dolini140308
164.Žiga LampretRozalija VincekOŠ Louisa Adamiča, Grosuplje302308
164.Matjaž LeničAngela LešnikOŠ Korena500308
164.Zala LeštanRozalija VincekOŠ Louisa Adamiča, Grosuplje500038
164.Domen MavričMaja ŠivakOŠ Vižmarje-Brod350008
164.Helena Mejač - KolkaJana DrakslerOŠ Frana Kranjca, Celje300058
164.Jernej OmovšekJožica ŠtrajharOŠ Marije Vere, Kamnik500308
164.Simon OndračkaLili ŠkopeljaOŠ Vič, Ljubljana500308
164.Andreja OvenMojca ČešnjevarOŠ Janka Kersnika Brdo120058
164.Žiga PetekKarel ŠmigocOŠ Šmarje pri Jelšah300508
164.Zsolt ProšićMarjeta IvaneczDOŠ I Lendava140308
164.Ivan RomanovskiSelma RečnikOŠ Tabor II, Maribor410308
164.Urban TalerFrancka DolinarOŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka521008
164.Jaka TomanLjiljana JankovičOŠ komandanta Staneta, Dragatuš500308
164.Polona TrobevšekZvonka MočnikOŠ Davorina Jenka Cerklje na Gor.500308
164.Marko VerdenikKatarina GolobOŠ Ig140308
164.Aljaž VeselDarja OvenOŠ Danile Kumar, Ljubljana140308
192.Rok FilipančičAlbina ErjavecOŠ Koroški jeklarji, Ravne400307
192.Matej FrankovičTicijana StarešiničOŠ Vinica110057
192.Blaž Matija GeršakIvana ZaložnikOŠ Vodmat, Ljubljana500027
192.Jan GrošeljMarija BončinaOŠ Idrija100337
192.Barbara HorvatMarija ZverOŠ Miška Kranjca Velika Polana110327
192.Tjaša HriberšekAlenka ŠrotOŠ Zreče130307
192.Klara JarcIrena PelcOŠ Žužemberk200237
192.Sašo KosŽarko ŠalabalijaOŠ Črešnjevec520007
192.Blaž MaroltHelena DelakOŠ Miroslava Vilharja Postojna100247
192.Tina NočJožica UrukaloOŠ Toneta Čufarja, Jesenice300317
192.Matej PolakMetoda FinkštOŠ Livada, Velenje510107
192.Vasja PovšeSlavica DebenjakOŠ Prebold303107
192.Katja SevšekIrena LetonjaOŠ Mladika, Ptuj150107
192.Tina SovdatSaša ŽagarOŠ Preska500117
192.Rok StarcBlanka KaltnekarOŠ D. Benčiča-Brkina, Hrpelje130037
192.Anja TrstenjakMarija AndrejčOŠ Kapela100337
192.Špela UmekStojanka GrilcOŠ Jurija Dalmatina, Krško500117
192.Marko VišičAdolf NavršnikOŠ Janka Glazerja, Ruše111407
192.Blaž ZupančičLili ŠkopeljaOŠ Vič, Ljubljana102317
211.Benjamin BevcMarija UrekOŠ Cerklje ob Krki510006
211.Romana GobecCvetka KatrašnikOŠ Vuzenica100236
211.Simona GrantašaManica KarbaOŠ Križevci110316
211.Iva HariFranc BürmenOŠ III Murska Sobota410106
211.Damjan HidičLudvik NemešOŠ I Murska Sobota400026
211.Katra KebeBreda KebeOŠ Notranjski odred Cerknica122016
211.Jure KlančarAndreja GromOŠ Otočec500106
211.Katja KlunAna PrimožičOŠ Livade, Izola100056
211.Ula KovačičMirta Semeja JuvančičOŠ Venclja Perka, Domžale500106
211.Živa KoželjnikMetoda FinkštOŠ Livada, Velenje110136
211.Valerija KramaričJože VraničarOŠ Metlika110316
211.Saša NovakTanja KozarskiOŠ Mengeš120306
211.Aleš OrnikVojko OrglOŠ Jakobski Dol500106
211.Matic PikovnikŠpela KnezOŠ Bistrica, Tržič500016
211.Rok PinterBranko DragarOŠ Frankolovo500016
211.Aleš RolaMarija BreznikOŠ Sveta Ana400206
211.Neja RoškarIvan VoršičOŠ Gorišnica420006
211.Petra SoršakAnica VindišOŠ F. L.-Vuka, Sliv. pri Mariboru110136
211.Miha SprinčnikSaša SprinčnikOŠ Žirovnica101316
211.Damir SrpčičKlavdija ŠtruclOŠ Brežice110316
211.Rok StrižičZinka PintarOŠ Majšperk120306
211.Anže TroppanJanez ArličOŠ Franceta Bevka, Ljubljana500106
211.Janja TušarHelena DelakOŠ Miroslava Vilharja Postojna300306
234.Nejc ArličMetoda FinkštOŠ Livada, Velenje110305
234.Rok BahorJolanda Gerbec KureOŠ Loka, Črnomelj500005
234.Lea BartonMarjanca KorošaOŠ Duplek, Sp. Duplek140005
234.Igor BrdnikVincenc ZobecOŠ Poljčane200305
234.Miha BrenčičJožef PetrovičOŠ Ljudski vrt Ptuj100315
234.Primož DuhNada HorvatOŠ Bakovci100315
234.Dinka FazlićRudi ZibelnikOŠ Toneta Okrogarja, Zagorje100315
234.Risto GrkovskiSelma RečnikOŠ Tabor II, Maribor110305
234.Jan HafnerMajda JerajOŠ Ivana Groharja, Škofja Loka140005
234.Marta JagodicZvonka MočnikOŠ Davorina Jenka Cerklje na Gor.110305
234.Uroš JešeSimona ŠercerOŠ Šentvid110305
234.Urban JezernikPetra StrnadOŠ Vojnik100225
234.Mateja JurakBernarda HunskiOŠ Podčetrtek110305
234.Matej KošmerlMarija ŠilcOŠ dr. Franceta Prešerna, Ribnica020305
234.Grega KranjecStanka KastelicOŠ Kolezija, Ljubljana500005
234.Boštjan LukanMitja TurkOŠ Rovte110305
234.Neja MudrovčičAlenka KlokočovnikWaldorfska OŠ, Ljubljana500005
234.Gregor OžboltFranc GornikOŠ Zbora odposlancev, Kočevje500005
234.Urška RadeščekLjudmila PulkoOŠ Vavta vas, Str. pri Novem mestu500005
234.Monika SajinčičMilka UšajOŠ Cirila Kosmača, Piran500005
234.Nina ŠrancJana GabrovšekOŠ Log - Dragomer101305
234.Nina ŠutarVeronika ŠpesOŠ Šmartno, Šmartno pri Litiji110215
234.Damjan TratnikDanica PeljhanOŠ Col500005
234.Jan ViherJelka GolobOŠ Borcev za severno mejo, Maribor500005
234.Simon VipavecJolanda Gerbec KureOŠ Loka, Črnomelj100315
234.Marko VrabeljJanez SlačekOŠ Apače400105
234.Jurij ZiblerAna CimpermanOŠ Križe500005
261.Gašper BajecŠpela ŠiftarOŠ 8 talcev, Logatec100034
261.Suzana BaničLidija RožmaričOŠ Frana Metelka Škocjan100304
261.Avgust BrezovnikVera NovakOŠ Radlje ob Dravi110114
261.Tine CurkRosvita ŠvajgerOŠ bratov Polančičev, Maribor110024
261.Denis ĐalapaMajda ŠvaganOŠ Olga Meglič, Ptuj400004
261.Andrej FerležAlenka SpasovskiOŠ Grm, Novo mesto100304
261.Tjaša FlisBožena PerkoOŠ Franceta Prešerna, Kranj100304
261.Gregor GruškovnjakJana DovnikOŠ Ivana Cankarja, Ljutomer220004
261.Vida HribernikVera NovakOŠ Radlje ob Dravi130004
261.Aleksandra KampušJožica ŽibertJZ OŠ Marjana Nemca, Radeče100214
261.Daša KokolePolona Fritz TomšičOŠ Elvire Vatovec Prade100304
261.Junoš LukanPolonca ŠtefaničOŠ Prežihovega Voranca, Ljubljana300014
261.Mojca MalikJanja NusdorferOŠ Draga Bajca, Vipava100304
261.Vesna MlinaričVladimir MesaričOŠ Razkrižje010124
261.Juna NeubauerPolonca ŠtefaničOŠ Prežihovega Voranca, Ljubljana100304
261.Marko OvčarSlavica VeličkiOŠ Pesnica100304
261.Eva RožmanAndrej HuberOŠ Ivana Cankarja, Ljutomer100304
261.Klara RupnikMartina HabeOŠ Črni Vrh, Črni Vrh nad Idrijo100304
261.Uroš ŠinigojMilojka FrankOŠ Frana Erjavca, Nova Gorica100304
261.Tadej VodopivecKarmen DebenjakOŠ Ivana Roba, Šempeter100304
281.Natalija FerležMilena GajšekOŠ F. Malgaja, Šentjur pri Celju000303
281.Nejc GantarSilva MarohOŠ Frana Albrehta, Kamnik100023
281.Anja IlovarRomana RojcOŠ Brinje Grosuplje110103
281.Jana JovićAlenka SpasovskiOŠ Grm, Novo mesto100113
281.Mitja KoležnikJožica OblakOŠ Radlje ob Dravi - PŠ Remšnik100113
281.Kaja KolmančičRomana RojcOŠ Brinje Grosuplje210003
281.Teja KrižmanHelena JanežOŠ ob Rinži, Kočevje300003
281.Luka KuretDanica PovšeI. OŠ Žalec110103
281.Anja MajcenKlavdija ŠtruclOŠ Brežice110103
281.Klemen MauerNataša RejcOŠ Dušana Muniha, Most na Soči200103
281.Polona OgrincZoran SitarOŠ Dušana Flisa, Hoče110103
281.Borut SrčnikSlavica DebenjakOŠ Prebold110103
281.Primož SteguSonja KosičOŠ Antona Žnideršiča, Il. Bistrica010023
281.Andreja ŠeregNevenka VešligajOŠ Blaža Kocena, Ponikva100203
281.Žan TronteljMilojka VidmarOŠ Savsko naselje, Ljubljana300003
281.Peter TuršičIvica RusOŠ Jurija Vege, Moravče300003
281.Eva VičičNataša CentaOŠ Bežigrad, Ljubljana120003
298.Rok BankoMajda ŠvaganOŠ Olga Meglič, Ptuj100102
298.Ana HerzogMarija RizmalOŠ Črna na Koroškem100102
298.Irma HostnikBranka PovšeOŠ Gabrovka100012
298.Vesna JamnišekPetra StrnadOŠ Vojnik100102
298.Uroš KomatBranka PovšeOŠ Gabrovka100102
298.Nejc KozarAdolf NavršnikOŠ Janka Glazerja, Ruše200002
298.Pavel MlakerMateja ŠumejOŠ Hruševec100102
298.Sara RolihSonja KosičOŠ Antona Žnideršiča, Il. Bistrica110002
298.Nina RoškarRomana SlanaOŠ Benedikt100102
298.Žiga SelčanPetra StrnadOŠ Vojnik000202
298.Klara ZalokarMarija CerkovnikOŠ dr. J. Mencingerja B. Bistrica110002
309.Tim DobovšekBernardka KastelicOŠ n. h. Maksa Pečarja, Ljubljana100001
309.Manca FarkašBreda KebeOŠ Notranjski odred Cerknica100001
309.Ana FurjanMajda ŠvaganOŠ Olga Meglič, Ptuj100001
309.Matej GabrijelčičDolores BončinaOŠ Franceta Bevka, Tolmin100001
309.Ninetta Gnidovec RozmanJožica ŽibertJZ OŠ Marjana Nemca, Radeče100001
309.Samo JakovacDarja VengarOŠ A. T. Linharta, Radovljica100001
309.Nina KokotMetoda FinkštOŠ Livada, Velenje100001
309.Jan KovačičNada NikoličOŠ Vojke Šmuc Izola010001
309.Špela PetekMarija ŠilcOŠ dr. Franceta Prešerna, Ribnica100001
309.Luka PolcTanja PerOŠ Ivana Kavčiča, Izlake100001
309.Simon RojkoFranc BürmenOŠ III Murska Sobota100001
309.Tjaša ŠnepfLudvik NemešOŠ I Murska Sobota100001
309.Izidor VehovarŽarko ŠalabalijaOŠ Črešnjevec100001
309.Primož VeseličJožica HribarOŠ Prule, Ljubljana100001
323.David BadovinacNataša CentaOŠ Bežigrad, Ljubljana000000
323.Bor GregorčičNataša CentaOŠ Bežigrad, Ljubljana000000
323.Miran LevarVera VačovnikOŠ Franja Goloba Prevalje000000
323.Gorazd UdovičHelena DelakOŠ Miroslava Vilharja Postojna000000