200120022003...2019

21. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike

7. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matjaž GomilšekOŠ Tabor II, MariborPeter FakinZlato priznanje
1Primož KoželjOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
3Nija AndrojnaOŠ BoštanjIgor PaskvaleZlato priznanje
3Vasja SusičOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
5Sebastjan JurendićOŠ Toneta Čufarja, MariborMarjana OgrincZlato priznanje
5Marko WeilgunyOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
7Nejc KapusOŠ Antona Tomaža Linharta, RadovljicaJože StareZlato priznanje
7Vid KočarOŠ Toneta Čufarja, MariborMarjana OgrincZlato priznanje
7Miha TibautOŠ France Prešeren, ČrenšovciVladimir ŽalikZlato priznanje
10Miha CiringerOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
10Nejc JelovčanOŠ NakloMilan BohinecZlato priznanje
12Mitja ZajecOŠ Tabor II, MariborPeter FakinZlato priznanje
13Živa ČerneOŠ Ledina, LjubljanaMihaela MrzlikarZlato priznanje
14Daša KolarOŠ Gorica, VelenjeNada Zebec-RuganiZlato priznanje
14Dejan VrzelOŠ Lenart v Slovenskih GoricahDaniel DivjakZlato priznanje
16Pavel SimončičOŠ ŠentjernejRoman TurkZlato priznanje
16Anže StaričOŠ Primoža Trubarja, Velike LaščeMatija JamnikZlato priznanje
18Simon JazbecOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
18Davorin KrtOŠ Bibe Röcka, ŠoštanjOlga RijavecZlato priznanje
18Andrej SlapnikOŠ Šmartno v TuhinjuEdvard DrolcZlato priznanje
21Jerica KorenOŠ Bibe Röcka, ŠoštanjOlga RijavecZlato priznanje
22Sergej ŽižekOŠ Gorica, VelenjeNada Zebec-RuganiZlato priznanje
23Cvetko PiršOŠ Antona Ingoliča, Sp. PolskavaIda HavajZlato priznanje
24David SečOŠ Predoslje KranjErna FajfarZlato priznanje
24Bor ZuljanOŠ Milojke Štrukelj, Nova GoricaDragutin KomelZlato priznanje
26Jani ŠotlOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuMarjeta SkarlovnikZlato priznanje
26Petra WeingerlOŠ Lenart v Slovenskih GoricahDaniel DivjakZlato priznanje
28Simon KondaOŠ ŽužemberkIrena PiškurZlato priznanje
28Matija LisacOŠ Milojke Štrukelj, Nova GoricaDragutin KomelZlato priznanje
28Brigita PihlerOŠ Ljudski vrt PtujIrena VekZlato priznanje
28Jaka PribošekOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBojan MlakarZlato priznanje
32Zala LenarčičOŠ Miroslava Vilharja PostojnaZora RebecZlato priznanje
32Katja ZalokarOŠ ŠentjernejRoman TurkZlato priznanje
34Damir KovačevićOŠ BoštanjIgor PaskvaleZlato priznanje
34Tjaša LorbekOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
36Anže BabičOŠ NakloMilan BohinecZlato priznanje
37Martin KavščekOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuMarjeta SkarlovnikZlato priznanje
38Jure GujtOŠ Antona Ingoliča, Sp. PolskavaIda HavajZlato priznanje
39Rok MuznikOŠ Antona Tomaža Linharta, RadovljicaJože StareZlato priznanje
39Zala PirihOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
39Primož PogačarOŠ Komenda-MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
39Simon TurkOŠ ŠentjernejRoman TurkZlato priznanje
43Maja LeskovecOŠ IdrijaDanica VončinaZlato priznanje

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Gregor DonajOŠ GorišnicaBojan LubajZlato priznanje
1Aleksandar PopadičOŠ Karla Destovnika Kajuha, LjubljanaMarko BrumenZlato priznanje
3Tom VodopivecOŠ DobravljeStanko ČuferZlato priznanje
4Igor ValantičOŠ Ledina, LjubljanaMihaela MrzlikarZlato priznanje
5Matej HolcOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
6Matjaž ŠkorjancOŠ Franca Lešnika-Vuka, Slivnica pri MariboruJože TranturaZlato priznanje
7Uroš DroftinaOŠ Polhov GradecFrancka HribernikZlato priznanje
7Jan LonzaričOŠ Maksa Durjave, MariborDragica VekZlato priznanje
9Pascal VehovecOŠ Livada, VelenjeAna PoličnikZlato priznanje
10Matevž BokalOŠ Polhov GradecFrancka HribernikZlato priznanje
10Miha MlakarOŠ Škofja Loka - MestoHelena BergantZlato priznanje
12Bor KraljičOŠ Oskar Kovačič, LjubljanaMarjeta PetricaZlato priznanje
12Tina PermeOŠ Prule, LjubljanaAndreja KolmanZlato priznanje
14Denis GoležOŠ Šmarje pri JelšahKarel ŠmigocZlato priznanje
15Simon GanglOŠ Borcev za severno mejo, MariborAlenka SamecZlato priznanje
16Ana JezeršekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
16Andrej PerkušPrva OŠ Slovenj GradecSašo HerlahZlato priznanje
18Gregor KlančnikOŠ NakloMilan BohinecZlato priznanje
19Nina BizjakOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
19Sašo GrozdanovOŠ Franca Lešnika-Vuka, Slivnica pri MariboruJože TranturaZlato priznanje
21Klavdija JagarOŠ GrižeMarija PavčnikZlato priznanje
21Matija KrajncOŠ MedvodeStane ArhZlato priznanje
21Jure SenegačnikOŠ Prule, LjubljanaAndreja KolmanZlato priznanje
24Urban BrumenOŠ Franceta Prešerna, MariborKarolina ReichZlato priznanje
25Martin GazvodaOŠ Franceta Prešerna, MariborKarolina ReichZlato priznanje
25Aljoša KopinaOŠ Grm, Novo mestoAnton BučarZlato priznanje
25Dejan KrajncOŠ MutaJelka FurmanZlato priznanje
28Petra BavčarOŠ DobravljeStanko ČuferZlato priznanje
28Matej ČervekOŠ Ledina, LjubljanaMihaela MrzlikarZlato priznanje
28Nino PelkoOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
31Andrej SoršakOŠ Bojana Ilicha, MariborZlatka FerlincZlato priznanje
31Miha TrohaOŠ IdrijaDanica VončinaZlato priznanje
33Jaka KravanjaOŠ BovecMarjeta MrakičZlato priznanje
34Miha MarkeljOŠ ŽeleznikiAlenka BertonceljZlato priznanje
35Alen MlekužOŠ BovecMarjeta MrakičZlato priznanje
35Peter PreskarOŠ Šmarje pri JelšahKarel ŠmigocZlato priznanje
37Vera KabanovaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaBranko CedilnikZlato priznanje
37Bojan RopinII. OŠ Rogaška SlatinaEdvard SajkoZlato priznanje
39Marko GavrilovičOŠ Karla Destovnika Kajuha, LjubljanaMarko BrumenZlato priznanje
39Mateja TertinekOŠ MutaJelka FurmanZlato priznanje
41Martina GojkošekOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
41Peter KarlovšekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje