201120122013...2019

21. Tekmovanje v razvedrilni matematiki

OŠ 6

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matevž JugOŠ Jožeta Moškriča, LjubljanaMetka Kenda1. nagrada, Zlato priznanje
2Domen MohorčičOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič2. nagrada, Zlato priznanje
3Jakob ZmrzlikarOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje

OŠ 7

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žan ButalaOŠ Mirana Jarca ČrnomeljTerezija Draginc3. nagrada, Zlato priznanje
1Liza MirtičOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič3. nagrada, Zlato priznanje
3Ana ŠtuhecOŠ Sladki VrhZorica KauranZlato priznanje
4Klara DrofenikOŠ Frana Kranjca, CeljeJana DrakslerZlato priznanje

OŠ 8

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tara Patricija BosilOŠ Frana Roša, CeljeBojana Zorko1. nagrada, Zlato priznanje
1Jakob FabjanOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič1. nagrada, Zlato priznanje
1Uroš PrešernOŠ OtočecAndreja Grom1. nagrada, Zlato priznanje
1Zala Linéa RutarOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja Koželj1. nagrada, Zlato priznanje
1Leja ŠinkovecOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič1. nagrada, Zlato priznanje
6Aleksander BajtOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena Mele2. nagrada
6Rene RepijaOŠ VeržejVladimir Bratkovič2. nagrada
8Tjaša OkleščenOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič3. nagrada

OŠ 9

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tajda BeznikOŠ Stara CerkevMarija Turk1. nagrada, Zlato priznanje
1Anja KleindienstOŠ TurniščeMarija Magdič1. nagrada, Zlato priznanje
1Matevž KokaljOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj1. nagrada, Zlato priznanje
1Ana NovljanOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič1. nagrada, Zlato priznanje
1Sandi RežonjaOŠ TurniščeMarija Magdič1. nagrada, Zlato priznanje
1Anamarija SkrtOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič1. nagrada, Zlato priznanje
7Marko GodešaOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena Mele2. nagrada
8Neža KolarOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj3. nagrada

SŠ 1

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Nina RemecGimnazija Novo mestoKarmen Perko1. nagrada, Zlato priznanje
2Peter ZakšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko2. nagrada, Zlato priznanje
3Zala BabičGimnazija Novo mestoAndreja Mohorčič3. nagrada, Zlato priznanje

SŠ 2

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Mitja ŠadlGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter Repija3. nagrada, Zlato priznanje
2Sara LebarGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje
3Žiga RozmanGimnazija Bežigrad, GimnazijaSavina BrcarZlato priznanje

SŠ 3

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Gregor PršaGimnazija Franca Miklošiča LjutomerMartina Trost3. nagrada, Zlato priznanje

SŠ 4

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Maja TibautGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter Repija1. nagrada, Zlato priznanje
2Alen RepijaGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje