2001...201820192021

57. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

5. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Timotej BlagotinšekDruga OŠ Slovenj GradecTatjana Glavič1. nagrada, Zlato priznanje
1Andraž DobrovoljcOŠ Stražišče KranjMarta Kalan1. nagrada, Zlato priznanje
1Nejc ZorecOŠ Orehek KranjSaša Jenko1. nagrada, Zlato priznanje
4Lenart StrgarOŠ ŠkofljicaAndrej KosednarPohvala, Zlato priznanje
5Jakob FrankoOŠ Toneta Čufarja MariborMateja LorberZlato priznanje
5Filip JudežOŠ Center, Novo mestoAnka ZupančičZlato priznanje
5Naj StrmšekOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaJasmina PeršuhZlato priznanje
5Tobija Vid ŠkuljOŠ Dob - Podružnična šola KrtinaTjaša VilarZlato priznanje
5Jakob TomovskiOŠ Ivana Babiča-Jagra, MarezigeNevenka Šergon-OmahenZlato priznanje
10Klara Lana BarbarićOŠ Center, Novo mestoAnka ZupančičZlato priznanje
10Val DrevenšekOŠ KidričevoMetka GumilarZlato priznanje
10Zarja JugOŠ SolkanNina Žbona KuštrinZlato priznanje
10Ula MurOŠ ŽiriEdita BeovičZlato priznanje
14Teo BizjakOŠ Šmartno v TuhinjuMarjana JerasZlato priznanje
14Aljaž GrifičOŠ Ob Dravinji, Slovenske KonjiceMateja ZrnecZlato priznanje
14Sava IvanecOŠ Kolezija, LjubljanaNika RajovecZlato priznanje
14Nace MaležičOŠ StranjeVita PlevelZlato priznanje
18Taj BirkOŠ Danile Kumar, LjubljanaTanja JankovičZlato priznanje
18Ivana HajdukovićOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaMateja GlušičZlato priznanje
18Lara RodmanOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaValentina VolkZlato priznanje
18Erazem SitarOŠ Pohorskega bataljona OplotnicaMartina SmogavecZlato priznanje
18Luka ŠtormanOŠ BraslovčeSara FijavžZlato priznanje
23Nika BoscarolOŠ Šturje AjdovščinaIrena ČermeljZlato priznanje
23Jakob KristanOŠ Radlje ob DraviSilva GolobZlato priznanje
23David ŠtefanOŠ DobMartina LiparZlato priznanje
23Talia Marie ZidanšekOŠ RačeJanja PučkoZlato priznanje
27Erik AhačevčičOŠ DobrepoljeMarjana RusZlato priznanje
27Samo AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaVida ArkoZlato priznanje
27Jože JerajOŠ Log - DragomerSandra JovanovZlato priznanje
27Rok KodermacOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaZdenka KošnikZlato priznanje
27Jošt LebarOŠ Ivana Kavčiča, IzlakeTanja Starc - NovakZlato priznanje
32Žan Štefan BuhOŠ Orehek KranjSilva SelanZlato priznanje
32Eva LapošaOŠ TurniščeBiserka SršaZlato priznanje
32Žiga RinkOŠ DobMetka Dimnik VilarZlato priznanje
32Taj SteinmanOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaTinkara KristanZlato priznanje
32Tibor TurelOŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša RenčeNives HvalicaZlato priznanje
32Jernej ŽeželjOŠ Notranjski odred CerknicaTanja BelovecZlato priznanje
38Jakob KurajJVIZ II. OŠ Rogaška SlatinaSonja Mauko PurgajZlato priznanje
38Niki SedejOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaMateja GlušičZlato priznanje
40Dren BaeblerOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaPetra TomšičZlato priznanje
40Vid KovačOŠ Log - DragomerTanja ŠpeharZlato priznanje
40Miha KovačičOŠ Vižmarje-BrodKarmen HorvatZlato priznanje
40Bor KuharOŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na KrkiKatarina ZahrastnikZlato priznanje
40Dominik RebičOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaBranka MaliZlato priznanje
40Andreas SimićOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaMaja SelkoZlato priznanje
40Oskar ŠavsOŠ NakloMihela KrižajZlato priznanje
40Lana ŠkorićOŠ Rudolfa Maistra ŠentiljBiserka FiedlerZlato priznanje
40Lovro Bor ŠtefančičOŠ Davorina Jenka Cerklje na GorenjskemMarta GrosZlato priznanje
49Peter KandusWaldorfska šola Ljubljana, OŠAjda Trobentar VizjakZlato priznanje
49Sara PodlesekOŠ ŽiriEdita BeovičZlato priznanje
49Nino SlaničOŠ ŠkofljicaMartina KovačičZlato priznanje
52Nika BokanOŠ Janka Padežnika MariborTamara Škafar VogrinZlato priznanje
52Luka BritvičOŠ Maksa Durjave MariborMargita Zambo ŽelZlato priznanje
52Tian ErženOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaAlenka Magajne GermZlato priznanje
52Neja JančičOŠ Antona Aškerca, VelenjeMirjana GrosZlato priznanje
52Tjaž KastelicOŠ Stična - PŠ ZagradecVanja Peček JanošZlato priznanje
52Brina MalnaričOŠ BršljinIrena GoleZlato priznanje
52Leo SamidaOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasPavla PonikvarZlato priznanje
52Gal SmonkarOŠ MislinjaMarija TašičZlato priznanje
52Špela ZavršnikOŠ MokronogUrška Drugovič VolaričZlato priznanje

6. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matic CimermanOŠ Mirana Jarca ČrnomeljMateja Žuželj1. nagrada, Zlato priznanje
1Andraž ČadežOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina Španić1. nagrada, Zlato priznanje
1Maruša FrankOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Petek Pelcl1. nagrada, Zlato priznanje
1Niko HabincOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaAndreja Verbinc1. nagrada, Zlato priznanje
1Tadej LlapushiOŠ KrmeljBoštjan Repovž1. nagrada, Zlato priznanje
1Luka ResmanOŠ DragomeljJasna Škulj1. nagrada, Zlato priznanje
1Janez UrbančičOŠ 8 talcev LogatecElizabeta Žabkar1. nagrada, Zlato priznanje
8Terezija AvšičOŠ Brezovica pri LjubljaniŠpela KlančarZlato priznanje
8Taja BerkopecOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaTanja ČernigojZlato priznanje
8Ana GradišekOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
8Maksimiljan JeralaOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaDarja TorkarZlato priznanje
8Niko RakušaOŠ IvanjkovciStanka ČrčekZlato priznanje
8Ajda VozeljOŠ Milana Majcna ŠentjanžAndrej PlešejZlato priznanje
8Matic ZimicOŠ Franca Rozmana Staneta, LjubljanaMarija KoširZlato priznanje
15Mija FerležII. OŠ CeljeNuša ZupancZlato priznanje
15Staš Grčar VidmarOŠ MengešLara RugeljZlato priznanje
15Tian KobalOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaTeja ŽerjalZlato priznanje
15Marko KosanovićOŠ Rodica, DomžaleAndrejka BerlecZlato priznanje
15Gabriel PagliaruzziOŠ Ljudski vrt PtujMajda ŠvaganZlato priznanje
15Aleš Antonio RicciatoDSŠ Sv. Ciril in Metod, Trst (I)Ai-Ling MarucelliZlato priznanje
15Jošt VaukanJVIZ II. OŠ Rogaška SlatinaTatjana GorenjakZlato priznanje
15Taras VukOŠ Vižmarje-BrodUrban KržanZlato priznanje
23Lucija KutinOŠ Miška Kranjca, LjubljanaMilan PredovičZlato priznanje
24Matevž BizjakOŠ Šmartno v TuhinjuIva ŽumerZlato priznanje
24Bogdan ČeprnjaOŠ Koseze, LjubljanaAlenka MehleZlato priznanje
24Erazem JezeršekOŠ Preserje pri RadomljahPolona TorkarZlato priznanje
24Niko PoharičOŠ GorišnicaIva TropZlato priznanje
28Lučka KmetOŠ Tabor LogatecTinkara RojkoZlato priznanje
28Kaja MarOŠ IvanjkovciStanka ČrčekZlato priznanje
28Anja ŠkvarčOŠ Elvire Vatovec PradePavel FičurZlato priznanje
28Staš TivadarOŠ PuconciZlatka Kardoš LacoZlato priznanje
32Matic BajecOŠ Frana Roša, CeljeMihaela RemicZlato priznanje
32Ela BiasizzoOŠ Vrhovci, LjubljanaJožica OkornZlato priznanje
32Tinkara BučarOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana MajdičZlato priznanje
32Marko ČergičOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaIgor PrešernZlato priznanje
32Anže JanžekovičOŠ ŽeleznikiVesna BožičZlato priznanje
32Jernej KozlovičOŠ KoperElizabeta ŠkapinZlato priznanje
32Jan MacsweenOŠ Franceta Prešerna, MariborJožica HrženjakZlato priznanje
32David OsojnikOŠ dr. Ivana Prijatelja SodražicaVida ČampaZlato priznanje
32Urh PetelinOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
32Tina PetkovšekOŠ Koseze, LjubljanaAlenka MehleZlato priznanje
32Rok PoljanšekOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTina JuričanZlato priznanje
32Maša SmiljićOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
32Filip TrdinaOŠ MirnaVesna Drole UršičZlato priznanje
32Manca ValjavecOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana MajdičZlato priznanje
32Špela VidovičOŠ GorišnicaIva TropZlato priznanje
47Žan AvguštinOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
47Maša CamlekOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
47Cora Chowdhury PukšičOŠ Kolezija, LjubljanaDiana DrljačaZlato priznanje
47Taja GramcOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaJožica KrvinaZlato priznanje
47Pia PečarOŠ GorjeMarija RihtaršičZlato priznanje
47Nejc PenkoOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana MajdičZlato priznanje
47Luka PermeOŠ ŠmarjetaDarinka PetrinaZlato priznanje
47Sanja RožanecOŠ Jurija Vege, MoravčeTerezija JuvanZlato priznanje
47Jernej StarčičOŠ Miška Kranjca, LjubljanaMišo KrogZlato priznanje
47Lara ŠinkOŠ Predoslje KranjJana RemicZlato priznanje
57Gala AurednikOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaAleksandra GoljatZlato priznanje
57Iva KapeleOŠ Loka, ČrnomeljVeronika VrbanacZlato priznanje
57Lia Lucija PinozaOŠ BlancaMajda StoparZlato priznanje
57Aram RejcOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
57Tijan RogačOŠ PuconciZlatka Kardoš LacoZlato priznanje
57Ela ŠvagerlOŠ Rada Robiča LimbušAleš KotnikZlato priznanje
57Tea WallnerOŠ dr. Ivana Korošca BorovnicaMojca GutnikZlato priznanje
57Rok ŽivecOŠ Srečka Kosovela SežanaKatarina KovačZlato priznanje

7. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Aljaž Bratkovič OdarDvojezična OŠ I LendavaRenato Smej1. nagrada, Zlato priznanje
2Tine ŠalamonOŠ III Murska SobotaPeter Škofič2. nagrada, Zlato priznanje
2Bor VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka Frelih2. nagrada, Zlato priznanje
4Alen AbramOŠ PrestranekDarja TurkPohvala, Zlato priznanje
4Jure BreskvarOŠ Franceta Prešerna KranjMarjanca KomarPohvala, Zlato priznanje
4Aleksander JotanovićOŠ PodzemeljJože AnceljPohvala, Zlato priznanje
7Nejc ŠkaperOŠ Sveti JurijMartina LebarZlato priznanje
7Ivan TušekOŠ ŽeleznikiAnka ArkoZlato priznanje
9Lucija NovinaOŠ Grm, Novo mestoMojca SeljakZlato priznanje
9Natan VesnaverOŠ Trnovo, LjubljanaSilva KolmanZlato priznanje
11Jan PetrišičOŠ PreserjeHelena ŠuštarZlato priznanje
12Zala BartolOŠ VodiceLidija ŠuštarZlato priznanje
12Bor GradišekOŠ KozjeManica KolarZlato priznanje
12Daša PajorOŠ VodiceLidija ŠuštarZlato priznanje
12Lucija VehovecOŠ Toma Brejca, KamnikSergeja KulovecZlato priznanje
12Karmen ZaleteljOŠ OtočecVesna ResnikZlato priznanje
17Zala OgorevcOŠ Mirana Jarca, LjubljanaKatja RovanZlato priznanje
18Ažbe GolubOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
18Klarisa GorjupOŠ Notranjski odred CerknicaLojzka LušinZlato priznanje
18Vanesa GregorcOŠ Draga Bajca VipavaBoža PangercZlato priznanje
18Dora Ivana ŠegaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaTeja KoprivcZlato priznanje
22Mija NovakOŠ ŽiriPetra ZakrajšekZlato priznanje
22Melita ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahDarja ŠtravsZlato priznanje
24Val ČoklOŠ Lava, CeljeNeja TkalecZlato priznanje
24Izadora KopačOŠ ŽiriPetra ZakrajšekZlato priznanje
24Hana KrežeOŠ Ledina, LjubljanaInes ŠtularZlato priznanje
24Svit MlekužOŠ Karla Destovnika Kajuha, LjubljanaMarko BrumenZlato priznanje
24Lenart SkudnikOŠ MežicaNataša PodojsteršekZlato priznanje
29Lenart GlinšekOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda KrofelZlato priznanje
29Anže HojnikOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniJožica MarterZlato priznanje
29Nejc KorenOŠ Antona Ukmarja KoperAlenka MarušičZlato priznanje
29Isabela StrojanšekOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniMartina JurkovičZlato priznanje
29Alen SužnikOŠ VoličinaPetra ŠumanZlato priznanje
34Ivona LedererOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
34Nejc ZakrajšekOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasAnica Indihar ZabukovecZlato priznanje
36Maj Abbas JokhadarOŠ Karla Destovnika Kajuha, LjubljanaMarko BrumenZlato priznanje
36Katarina LangusOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
36Matic NovakOŠ Gornji PetrovciMartina HorvatZlato priznanje
36Jacopo TrichiesVečstopenjska šola Doberdob - Srednja šola (I)Daria PavioZlato priznanje
36Erika TušarOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaDarja MihelčičZlato priznanje
36Jaka VaupotičOŠ OrmožRenata PučkoZlato priznanje
42Žana Brodnik JerihaOŠ ZalogGorica SrebotZlato priznanje
42Leja GačnikOŠ IgEdina GerzićZlato priznanje
42Lana MaučecOŠ PuconciNataša PavšičZlato priznanje
42Ajda PožarOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAndreja PlevnikZlato priznanje
42Klemen RajerOŠ Stična - PŠ ZagradecDarja StrahZlato priznanje
42Luka RodmanOŠ Draga Bajca VipavaJanja Nusdorfer NedeljkovičZlato priznanje
42Lara Smerajec ŠtrlekOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaSandra PančorZlato priznanje
42Jure SteinerOŠ Vrhovci, LjubljanaRenata DužičZlato priznanje
50Vid ČernelčOŠ Bistrica ob SotliDragica ŠketZlato priznanje
50Pino Juvan VeneOŠ DrskaAna RozmanZlato priznanje
50Adriana KalohOŠ Franca Lešnika-Vuka Slivnica pri MariboruTanja DonkoZlato priznanje
50Zarja MahničOŠ Dušana Bordona Semedela - KoperIrena ParovelZlato priznanje
50Gašper SinjurOŠ Louisa Adamiča GrosupljeMelita KastelicZlato priznanje
55Patrik BakonićOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaVesna IpavecZlato priznanje
55Zarja BekešOŠ ŠentvidAljaž SlivnikZlato priznanje
55Sofija BotteriOŠ Mirana Jarca, LjubljanaKatja RovanZlato priznanje
55Lovro HudomaljOŠ DeskleAndreja JeklinZlato priznanje
55Lana KostanjevecOŠ Breg, PtujAndreja Roškar KopZlato priznanje
55Ines KrmeljOŠ Kolezija, LjubljanaStanka KastelicZlato priznanje
55Sara MihelčičOŠ Log - DragomerJana GabrovšekZlato priznanje
55Nik MiklavčičOŠ ŽužemberkKlemen KolencZlato priznanje
55Lucija RadežOŠ OtočecPeter JeničZlato priznanje
55Enej RangusOŠ Šmihel, Novo mestoAndrej PrahZlato priznanje
55Tina Vilfan KavčičOŠ Vižmarje-BrodMaja ŠivakZlato priznanje

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Martin Alojz FlisarOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaDanijela Sanja Berložnik1. nagrada, Zlato priznanje
2Neja GajzerOŠ Olge Meglič, PtujDarja Šprah2. nagrada, Zlato priznanje
2Ela HolcOŠ Olge Meglič, PtujDarja Šprah2. nagrada, Zlato priznanje
4Ajd HodžarOŠ VodiceJure GrilcPohvala, Zlato priznanje
5Anže MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaFranc RenkoPohvala, Zlato priznanje
5Vid PleterskiOŠ Frana Metelka ŠkocjanSimona Smrekar KrmcPohvala, Zlato priznanje
7Aiša KraljOŠ Martina Konšaka MariborGoran TušakPohvala, Zlato priznanje
8Maša TušarOŠ Tabor LogatecTinkara RojkoZlato priznanje
9David AhecOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
9Igor AhecOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
9Aljaž ŠolarOŠ Simona Jenka KranjMaja VrečekZlato priznanje
9Nik VrhovecOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
13Benjamin BreceljZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAmbrož DemšarZlato priznanje
13Kristina GoljaOŠ Franceta Bevka, TolminTadeja Zorč ČargaZlato priznanje
13Luka Izak TasičOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
16Mark AhčinOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
17Maj BombekOŠ Tabor I MariborPolona BrečkoZlato priznanje
17Jakob Vid HorvatOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
17Jakob SlakOŠ PirničeMarija LočniškarZlato priznanje
20Žiga BenedikOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
20Tifani BergelOŠ 16. decembra, MojstranaJožica VišnarZlato priznanje
20Erika Košuta RobbaOŠ Danile Kumar, LjubljanaLidija PečarZlato priznanje
23Jon KovačičOŠ PirničeMarija LočniškarZlato priznanje
23Nik Strommer SešelOŠ RakaTanja MencinZlato priznanje
23Eva ŠifrerOŠ PreskaMarija OblakZlato priznanje
26Jan BavdekOŠ Jakoba Aljaža KranjMateja FortunaZlato priznanje
27Nejc RoginaOŠ ŠkofljicaDiana KvartuhZlato priznanje
27Miha VaupotičOŠ KidričevoMateja OčkoZlato priznanje
29Ela BakanOŠ Brinje GrosupljeNina BokalZlato priznanje
29Luka BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaNataša KlunZlato priznanje
29Maksimilian BuhovacOŠ Šmartno pod Šmarno goroBojana NovakZlato priznanje
29Neva GučekOŠ ŠtoreAnita PeršuhZlato priznanje
29Jošt KalanOŠ Škofja Loka-MestoPetra VeberZlato priznanje
29Mark PredovičOŠ MetlikaSonja LahajnerZlato priznanje
29Jakob RitlopOŠ TurniščeMarija MagdičZlato priznanje
36Urban PlešaOŠ Franceta Prešerna KranjMarija Pavec ŠkrabaZlato priznanje
36Urban ZimicOŠ Franca Rozmana Staneta, LjubljanaPavel VirantZlato priznanje
38Luka CentrihOŠ DobjeMarija BlažičZlato priznanje
38Nataša GrešakII. OŠ CeljeMarjana RobičZlato priznanje
38Tomaž JeromenWaldorfska šola Ljubljana, OŠMojca Bregar PikaloZlato priznanje
38Tevž MiheljakPrva OŠ Slovenj GradecKarmen PoberžnikZlato priznanje
38Svit MiklavčičOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje
38Tinkara MurOŠ ŽiriPetra ZakrajšekZlato priznanje
38Žana OmerzuOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaMiloš KovičZlato priznanje
38Val SrabotičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
38Uroš ZorkoOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen ŠturmZlato priznanje
47Adam DrakulićOŠ PodzemeljJože AnceljZlato priznanje
47Patricija GosarOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAlja OgrincZlato priznanje
47Lenča MiklavčičOŠ ŽiriPetra ZakrajšekZlato priznanje
47Matej RemicOŠ ŠenčurJana ŠturmZlato priznanje
47Samo StanovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka FrelihZlato priznanje
47Matija ŠtembergerOŠ PolzelaAndreja ŠpajzerZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tomaž HolcOŠ Breg, PtujAndreja Roškar Kop1. nagrada, Zlato priznanje
2Žiga OrelOŠ MozirjeJana Pahovnik2. nagrada, Zlato priznanje
3Tomaž KoželjOŠ Prežihovega Voranca, MariborMatjaž Kraus3. nagrada, Zlato priznanje
4Elizabeta KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaAndrej NovljanPohvala, Zlato priznanje
5Suzana AvšičOŠ MirenJakob AvšičPohvala, Zlato priznanje
5David ErhartičZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAna HriberšekPohvala, Zlato priznanje
7Žan ArsovOŠ Brezovica pri LjubljaniMarija BregarZlato priznanje
7Miha Gorše PihlerOŠ FramVesna LešnikZlato priznanje
7Slavko HyszOŠ dr. Pavla Lunačka ŠentrupertKatja KončinaZlato priznanje
7Aleksander KosanovićOŠ Rodica, DomžaleJanez KoncilijaZlato priznanje
11Ahac PetričOŠ dr. Ivana Korošca BorovnicaSimona TrčekZlato priznanje
12Enej KuzmaOŠ II Murska SobotaMajda HaužarZlato priznanje
13Jana BastičOŠ Gustava Šiliha, VelenjeAndreja Oder GrabnerZlato priznanje
13Afsa DervishoskaOŠ ZadobrovaMiha BašeljZlato priznanje
13Gal KončarOŠ 8 talcev LogatecAntonija PetehZlato priznanje
13Ajša MegličOŠ ZadobrovaMiha BašeljZlato priznanje
13Natan PajićOŠ Kolezija, LjubljanaTeja DemičZlato priznanje
13Andraž PepelnjakOŠ Ivana Kavčiča, IzlakeIztok OstrožnikZlato priznanje
19Nace HranjecOŠ Šentjanž pri DravograduJanja RotovnikZlato priznanje
19Sara VinkoOŠ Mladika, PtujMilan ČernelZlato priznanje
21Jure AjdovecOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
21Lucijan ŠkofOŠ Log - DragomerAlenka KranjcZlato priznanje
23Zara BarbarićOŠ Prule, LjubljanaVida ZupančičZlato priznanje
23Janez BartolOŠ Preserje pri RadomljahTatjana IlovarZlato priznanje
23Matic BratinaOŠ KoperElizabeta ŠkapinZlato priznanje
23Rok KavčičOŠ RovteMitja TurkZlato priznanje
23Patricia KiralyOŠ Mirana Jarca, LjubljanaKatja RovanZlato priznanje
23Ema KrageljOŠ Franceta Bevka, TolminDolores BončinaZlato priznanje
23Tevž LevstikOŠ Ljudski vrt PtujSaša OrlačZlato priznanje
23Matic MohorkoOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaSimona SobotičZlato priznanje
23Benjamin RajerOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
32Ema ModrijanOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaSuzana HarejZlato priznanje
32Amon ŠincekOŠ Prule, LjubljanaVida ZupančičZlato priznanje
32Larisa ŠmidovnikOŠ ZadobrovaMiha BašeljZlato priznanje
32Žiga VučajnkOŠ Šempeter v Savinjski doliniKsenija GuštinZlato priznanje
36Luka LindavOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
36Leon RudolfOŠ Bojana Ilicha, MariborZlatka FerlincZlato priznanje
36Živa SeverOŠ Gustava Šiliha, VelenjeAndreja Oder GrabnerZlato priznanje
36Anej TkalčičOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaTjaša BlažejZlato priznanje
40Zarja HuberOŠ II Murska SobotaMateja TrplanZlato priznanje
40Luka IrmanOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje
40Primož JevšenakOŠ Mihe Pintarja Toleda, VelenjeDragica SlatinšekZlato priznanje
40Jaka PompeOŠ Jurija Dalmatina KrškoStojanka GrilcZlato priznanje
44Aljaž ErmanOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
44Anže JakovacOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaSaša Kopač JazbecZlato priznanje
44Nela JurjecOŠ Šmarje pri JelšahBojana PevecZlato priznanje
44Jaka KopOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
44Ana KramarOŠ IgAndreja ŽupecZlato priznanje
44Ožbej MarkunOŠ Franceta Prešerna KranjDanica ToporšZlato priznanje
44Zoja ŠauerOŠ IgAndreja ŽupecZlato priznanje