37. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matija LikarOŠ bratov Polančičev MariborMladen Tancer1. nagrada, Zlato priznanje
2Jure KalanOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana Juričić2. nagrada, Zlato priznanje
3Benjamin BajdOŠ Simona Jenka KranjIrma Pustotnik3. nagrada, Zlato priznanje
3Vid KavčičOŠ Loka, ČrnomeljJožica Kuzma3. nagrada, Zlato priznanje
3Blaž MevljaOŠ Srečka Kosovela SežanaMojca Štembergar3. nagrada, Zlato priznanje
6Tilen ŠketOŠ Šmarje pri JelšahMartina Petauer3. nagrada, Zlato priznanje
7Blaž AristovnikOŠ PetrovčeVeronika MelavcZlato priznanje
7Lan JelerOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
9Ema DedićOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
9Luka StražišarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
9Filip ŽebovecOŠ MedvodeAlenka TrpinZlato priznanje
12Maj BlažičOŠ Frana Albrehta, KamnikDanica Mati DjurakiZlato priznanje
12Jaka GregorcOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
12Jakob JeričOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeMargareta Obrovnik HlačarZlato priznanje
12Nikola StepanoskiOŠ Gustava Šiliha, VelenjeKarin Sirovina DvornikZlato priznanje
12Jakob ŠegaOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasMilena MišičZlato priznanje
12Ela UrankarOŠ Frana Albrehta, KamnikDanica Mati DjurakiZlato priznanje
18Nina CankarOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
18Marko FisterOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
18Domen JurkovičOŠ ŠkofljicaMajda GolcZlato priznanje
18Matej KraljOŠ Brinje GrosupljeBarbara Švarc FajdigaZlato priznanje
18Tomaž OgričOŠ PoljePolona TheuerschuhZlato priznanje
23Tine BogatajOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
24Nejc DomnikOŠ CerknoMarija Urh LahajnarZlato priznanje
24Aljaž SovičOŠ Gorica, VelenjeZvonko KramaršekZlato priznanje
26Luka PonikvarOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
27Luka AndrenšekOŠ Franja Malgaja ŠentjurAleksandra Romih ŠmidZlato priznanje
27Janez Peter BohincOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaKatarina StareZlato priznanje
27Luka ČerneslOŠ GorišnicaBojan LubajZlato priznanje
27Aljaž KirarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
27Urška KrumpakOŠ DeskleMarija DrekonjaZlato priznanje
27Jernej OblakOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
33Nejc BreclOŠ Prule, LjubljanaAndreja KolmanZlato priznanje
33Ema HanželOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
33Andraž HribernikOŠ VojnikTatjana HedžetZlato priznanje
33Gašper KorbarOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
33Luka LorenciOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaMiran LovrenčičZlato priznanje
33Dejan MežnarcOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuAndreja ŽuželZlato priznanje
33Neo MistralOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaUrška LunZlato priznanje
33Tin OpaškarOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
33Aljaž VelikonjaOŠ OtlicaElvica VelikonjaZlato priznanje
42Lana DrobničOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
42Anže HočevarOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeMargareta Obrovnik HlačarZlato priznanje
42Rok JamnikarOŠ MislinjaKatarina KraljZlato priznanje
42Jan KrižOŠ Ob Rinži KočevjeHelena JanežZlato priznanje
42Enej SmoleOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
42Simon SovičOŠ Hudinja, CeljeJože BerkZlato priznanje
42Martin ZadravecOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
42Peter ŽaucerOŠ Poljane, LjubljanaTatjana ŠerugaZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jaka VrhovnikOŠ MozirjeJana Pahovnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Marjetka ZupanOŠ IgMartina Brence1. nagrada, Zlato priznanje
3Jernej BirkOŠ Vavta vas, Straža pri Novem mestuNataša Umek Plankar2. nagrada, Zlato priznanje
3Gregor GlobevnikOŠ Stražišče KranjSilva Majcen2. nagrada, Zlato priznanje
3Gal ZmazekOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel2. nagrada, Zlato priznanje
6Tjaša SušnikOŠ NakloŠpela Knez3. nagrada, Zlato priznanje
7Urša Mati DjurakiOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAndreja Pagon3. nagrada, Zlato priznanje
8Vito LevstikOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel3. nagrada, Zlato priznanje
9Simon BukovšekOŠ Škofja Loka-MestoMatjaž PintaričZlato priznanje
9Domen HočevarOŠ MokronogJožica KaferleZlato priznanje
9Jure MajcenOŠ Karla Destovnika-Kajuha ŠoštanjIrena Rotovnik AplincZlato priznanje
9Martin MlinšekOŠ VodiceJure GrilcZlato priznanje
13Anže KrejanOŠ Antona Aškerca, VelenjeAndrej PlešejZlato priznanje
14Blaž ErmencOŠ Ljubno ob SavinjiMarija ErmencZlato priznanje
14Tamara LogarOŠ Livada, VelenjeBoris BubikZlato priznanje
14Luka PeršoljaOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
17Domen Gal ŠkerlepOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
18Lev PodbregarOŠ PolzelaJure StepišnikZlato priznanje
19Sara BuhOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasIrena Krmelj KrivecZlato priznanje
19Jošt PaternosterOŠ ZadobrovaTomi BrečkoZlato priznanje
19Urban RazpotnikOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje
22Hana Bujanović KokotOŠ Jakoba Aljaža KranjMartina ŠubicZlato priznanje
22Jaka HatlakOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
22Patrik ŽnidaršičOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
25Nika FilipčičOŠ Srečka Kosovela SežanaMojca ŠtembergarZlato priznanje
25Lovro PermeOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiBojan BricZlato priznanje
25Kristina TurkOŠ TržiščeSilvestra StušekZlato priznanje
28Dominik PrimožičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
28Jakob SchraderOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
28Tibor Vito Šušnjara2. OŠ Slovenska BistricaVesna PotočnikZlato priznanje
31Aljaž CvetekOŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska BistricaMarija CerkovnikZlato priznanje
31Lovro DrofenikOŠ Frana Kranjca, CeljeJanja RotovnikZlato priznanje
31Pia Jelena DžakulinII. OŠ CeljePrimož HudiZlato priznanje
31Žiga KmeclOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
31Aljaž KrivokapićOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
31Anže PečaverOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
31Lea StražišarOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
38Matic ErpičOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
38Zala GruntarOŠ Šturje AjdovščinaErik ČernigojZlato priznanje
38Matic HočevarOŠ Simona Jenka, SmlednikAlenka KuharZlato priznanje
38Samo HribarOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeMargareta Obrovnik HlačarZlato priznanje
38Eva IgličarOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
38Eva JuvancOŠ Nove Jarše, LjubljanaMartina VončinaZlato priznanje
38Blaž KobalOŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša RenčeMarko VidmarZlato priznanje
38Matej KolednikOŠ Breg, PtujPetra LešnikZlato priznanje
38Matija MaroltOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje
38Tina PodbojOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
38Tilen ŠvigeljOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
38Domen TomcOŠ PodzemeljJože AnceljZlato priznanje
38Domen ŽgalinOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje