2001...201720182019

38. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaNataša Klun1. nagrada, Zlato priznanje
1Jakob GrmekOŠ ColMitja Govedič1. nagrada, Zlato priznanje
3Domen KozmusOŠ LesičnoMilena Grobelšek3. nagrada, Zlato priznanje
4Žan AmbrožičOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaPohvala, Zlato priznanje
5Samo KrejanOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenPohvala, Zlato priznanje
6Tian StrmšekOŠ RačeRomana ŠabederPohvala, Zlato priznanje
7Lenart DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
7David JagodičOŠ LjubečnaDarja PotočnikZlato priznanje
7Jurij ŠvagerlOŠ Rada Robiča LimbušAleš KotnikZlato priznanje
7Lana TravenOŠ Grm, Novo mestoSimon TurkZlato priznanje
7Gašper VrtačnikOŠ MarkovciIrena KrižanecZlato priznanje
12Franci SuhadolnikOŠ PreserjeHelena ŠuštarZlato priznanje
12Jakob ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
14Enej FondaOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje
14Noa LaznikOŠ Tabor I MariborJolanda OrglZlato priznanje
14Lovro LotričOŠ Predoslje KranjErna FajfarZlato priznanje
14Jurij ŠumanOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
14Anton ŽabkarZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
19Marija OmejcOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
19Tilen SrabotičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
19Samo VolovšekJVIZ II. OŠ Rogaška SlatinaBranko KrošelZlato priznanje
22Alica Muratović RomihOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaManca RoblekZlato priznanje
23Manja DrobneOŠ Hudinja, CeljeJože BerkZlato priznanje
23Tine ZaleteljOŠ Brinje GrosupljeŠpelca KastelicZlato priznanje
25David GrošeljOŠ Rodica, DomžaleDušan SmolèZlato priznanje
26Matija BatičOŠ Dušana Bordona Semedela - KoperVlasta ZrnecZlato priznanje
26Katarina GriljOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecMarijan KrajnčanZlato priznanje
26Gašper JoštOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
26Maj PritržnikOŠ DobrnaMartina JovanZlato priznanje
26Kaja RajterOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
26Val SelanOŠ FaraUroš ObranovičZlato priznanje
32Jedrt ŠinkovecOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
33Marko AhačičOŠ Stražišče KranjSilva MajcenZlato priznanje
33Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
33Lucijan KorošecOŠ Hudinja, CeljeJože BerkZlato priznanje
33Urban MernikOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecMarijan KrajnčanZlato priznanje
33Urban TomšičOŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na KrkiMiodrag JevtovičZlato priznanje
38Luka BojcOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaNataša Tanko BelajZlato priznanje
38Žiga BrinovšekOŠ Gustava Šiliha, VelenjeKarin Sirovina DvornikZlato priznanje
38Aljaž ČelikOŠ CerknoMarija Urh LahajnarZlato priznanje
38Rok HudournikOŠ Šalek, VelenjeIgor KošakZlato priznanje
38Tjaša JelšekOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
38Miha KočevarOŠ DobravljeStanko ČuferZlato priznanje
38Katja KorcOŠ MalečnikMiloš ČučkovičZlato priznanje
38Martin MutecI. OŠ ŽalecSimona Rotovnik StergarZlato priznanje
38Mitja NastranOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
38Matija OmahenOŠ Tončke Čeč, TrbovljeNataša JelenZlato priznanje
38Jošt SmrtnikOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
38Tadej VovkOŠ ŠempasJožica RustjaZlato priznanje
38Vid WostnerOŠ IgMartina BrenceZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Juš KocutarOŠ Toneta Čufarja MariborMarko Pongračič1. nagrada, Zlato priznanje
1Matija LikarOŠ bratov Polančičev MariborMladen Tancer1. nagrada, Zlato priznanje
3Anže HočevarOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeMargareta Obrovnik Hlačar3. nagrada, Zlato priznanje
4Rok HladinOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerPohvala, Zlato priznanje
5Katja AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaAndreja Zdravič BauerPohvala, Zlato priznanje
5Blaž ČerenakOŠ GrižeIvan PišekPohvala, Zlato priznanje
5Aljaž SovičOŠ Gorica, VelenjeZvonko KramaršekPohvala, Zlato priznanje
8Filip ŽebovecOŠ MedvodeAlenka TrpinZlato priznanje
9Luka AndrenšekOŠ Franja Malgaja ŠentjurAleksandra Romih ŠmidZlato priznanje
9Ivan GrceZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
9Domen JurkovičOŠ ŠkofljicaMajda GolcZlato priznanje
9Vid KavčičOŠ Loka, ČrnomeljJožica KuzmaZlato priznanje
9Tilen ŠketOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
14Nina CankarOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
14Maks Matej CuzakOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaMaja JugZlato priznanje
14Maja PodbojecOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
17Tine BogatajOŠ PoljaneJure KumerZlato priznanje
18Janez Peter BohincOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaKatarina StareZlato priznanje
18Tina KosovelOŠ SolkanMojca MiloneZlato priznanje
18Klemen OstermanOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
18Jakob ŠegaOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasMilena MišičZlato priznanje
22Maj BlažičOŠ Frana Albrehta, KamnikDanica Mati DjurakiZlato priznanje
22Ivan ButkevichOŠ Kolezija, LjubljanaTatjana Ponikvar LazičZlato priznanje
22Oskar GerževićOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
22Jakob JeričOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeMargareta Obrovnik HlačarZlato priznanje
22Martin KerinOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
22Črt SaksidaOŠ DornberkZdravka PavlinZlato priznanje
28Jure KalanOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
28Urh VreclOŠ Dušana Flisa, HočeStanislava LetonjaZlato priznanje
30Jernej OblakOŠ PoljaneJure KumerZlato priznanje
30Nikola StepanoskiOŠ Gustava Šiliha, VelenjeKarin Sirovina DvornikZlato priznanje
32Marko FisterOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
32Gašper KorbarOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
32Matej KraljOŠ Brinje GrosupljeBarbara Švarc FajdigaZlato priznanje
32Niko MundaOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
32Nejc UrhOŠ Orehek KranjTomaž AhčinZlato priznanje
37Anej BatageljOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
37Daša ČebuljOŠ Preserje pri RadomljahMaja MazeZlato priznanje
37Andrej FabčičOŠ DornberkZdravka PavlinZlato priznanje
37Miha Govedič2. OŠ Slovenska BistricaVesna PotočnikZlato priznanje
37Erik KmetičOŠ Vižmarje-BrodJaka LiparZlato priznanje
37Vid KonciljaOŠ Trnovo, LjubljanaNataša KlunZlato priznanje
37Matic KremžarOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiBojan BricZlato priznanje
37Manca MursaOŠ ZadobrovaTomi BrečkoZlato priznanje
37Primož OberčOŠ Ivana Skvarče, ZagorjeVanja CelestinaZlato priznanje
37Luka StražišarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje