27. Tekmovanje v razvedrilni matematiki

6. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Vita PintarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka Jemec1. nagrada, Zlato priznanje
2Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarjan Novak1. nagrada, Zlato priznanje
3Val BajcOŠ SostroMitja Vatovec2. nagrada, Zlato priznanje
4Lara StamaćOŠ Jožeta Moškriča, LjubljanaNataša Šober Novak3. nagrada, Zlato priznanje
5Filip ZverOŠ KriževciManica Karba3. nagrada, Zlato priznanje
6Rok LekšeOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
6Luka UrbancOŠ Koseze, LjubljanaKatja ŠolarZlato priznanje
8Lovro BasarOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
9Veronika KlemenčičOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
10Brest LenarčičOŠ KozjeManica KolarZlato priznanje
11Zala KoprivcOŠ DobjeMarija BlažičZlato priznanje
12Ed BašaOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
13Kaja BarteljOŠ Grm, Novo mestoŠpela RavnikZlato priznanje
13Nija HedlOŠ GrižeMarija VašZlato priznanje
13Iza Matajič PodgoršekOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
16Timotej GornikOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
16Eva PečnikOŠ Primoža Trubarja Velike LaščeLjubica GalunZlato priznanje
18Luka BrdarOŠ DrskaKatja PečaverZlato priznanje
18Sandro ČehOŠ Ljudski vrt PtujMajda ŠvaganZlato priznanje
18Domen LedinšekOŠ KriževciManica KarbaZlato priznanje
21Matic PrimožičOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
21Sanja RemškarOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
23Eva TacarOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
24Ela VelepecOŠ Frana Roša, CeljeBojana ZorkoZlato priznanje
25Vida KraljOŠ Orehek KranjSimona OstovićZlato priznanje

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Urška KončarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka Jemec1. nagrada, Zlato priznanje
2Ivana HorvatOŠ Grm, Novo mestoMojca Kavčič2. nagrada, Zlato priznanje
2Tim ThumaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija Uršič2. nagrada, Zlato priznanje
2Lana TravenOŠ Grm, Novo mestoMojca Kavčič2. nagrada, Zlato priznanje
5Lenart DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaNeža Pevec3. nagrada, Zlato priznanje
6Jakob BurjaOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
6Nik VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
8Blažka HrovatOŠ DrskaKatja PečaverZlato priznanje
9Luka HodnikOŠ Olge Meglič, PtujPeter MajcenZlato priznanje
9Terezija KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
11Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoZlatka GaličZlato priznanje
12Jernej FrelihOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
13Marija OmejcOŠ PoljanePetra OblakZlato priznanje
14Adam Janko KoležnikOŠ Franceta Prešerna, MariborDamjan PihlerZlato priznanje
15Ema ZdovcOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
16Favstina KrečičOŠ Draga Bajca VipavaJanja Nusdorfer NedeljkovičZlato priznanje
17Lana BožičOŠ Grm, Novo mestoMojca KavčičZlato priznanje
18Lan GradišekOŠ KozjeManica KolarZlato priznanje
18Miha ŠkrlepOŠ MengešLara KozarskiZlato priznanje
20Eva Taja MlinaričOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
20Jakob ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
22Samo BobnarOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
23Tina UrbančOŠ Cerklje ob KrkiAlojz BlažičZlato priznanje
23Gašper VrtačnikOŠ MarkovciIrena KrižanecZlato priznanje
25Ema HojanOŠ Gustava Šiliha, VelenjeAndreja Oder GrabnerZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matej TravenOŠ Šmartno v TuhinjuTina Balantič1. nagrada, Zlato priznanje
2Eva ZavecOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj2. nagrada, Zlato priznanje
3Vid KavčičOŠ Loka, ČrnomeljKatarina Pavlakovič3. nagrada, Zlato priznanje
4Taja ŠtefaničOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija Uršič3. nagrada, Zlato priznanje
5Zala StražišarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena Mele3. nagrada, Zlato priznanje
6Matej PercOŠ TrbovljeLucija Ule3. nagrada, Zlato priznanje
7Luka StražišarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
8Neli CrnkovičOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
8Peter LekšeOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša ŠirceljZlato priznanje
10Zala IlovarOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
11Lara VettorazziOŠ StranjeSilva ErzarZlato priznanje
12Ema GovedičOŠ PodčetrtekMarjan PetauerZlato priznanje
12Jure KobeOŠ BrusniceZdenka ŠkrbecZlato priznanje
12Maja KošmrljOŠ Grm, Novo mestoMojca KavčičZlato priznanje
12Lara PungartnikOŠ Šmartno v TuhinjuTina BalantičZlato priznanje
16Jakob ŽvabOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
17Tine BogatajOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
18Maj BlažičOŠ Frana Albrehta, KamnikSilva MarohZlato priznanje
18Ema RazingarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
20Monika UdirOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
21Ema ČukOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
21Ana PoljšakOŠ Draga Bajca VipavaJanja Nusdorfer NedeljkovičZlato priznanje
21Pia ZupančičOŠ KriževciManica KarbaZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lovro DrofenikOŠ Frana Kranjca, CeljeJana Draksler1. nagrada, Zlato priznanje
2Jakob IvkovičOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija Uršič2. nagrada, Zlato priznanje
3Mojca NovakOŠ Stara CerkevHelena Mate-Lovšin2. nagrada, Zlato priznanje
4Lana PrijonOŠ Koseze, LjubljanaKatja Šolar3. nagrada, Zlato priznanje
5Nejc AmonI. OŠ CeljeLea Červan3. nagrada, Zlato priznanje
6Teja ZajcOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič3. nagrada, Zlato priznanje
7Maja DobravecOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
8Lara IsteničOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
9Vid ThumaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
9Domen ZupančičOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
11Sara BuhOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasPolona Mlinar BičekZlato priznanje
11Bor PlahutnikOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
13Vito LevstikOŠ Ljudski vrt PtujMajda ŠvaganZlato priznanje
14Gala ČadoOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
14Kaja GrosOŠ PreskaUroš MedarZlato priznanje
14Martin MlinšekOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
17Hana Bujanović KokotOŠ Jakoba Aljaža KranjTanja StanićZlato priznanje
17David JermanOŠ Toneta Okrogarja, ZagorjeMaja KušarZlato priznanje
19Lara KrašovecOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaAlenka MehleZlato priznanje
19Eva NovakOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
21Pia BončaOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
21Tina BurjaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
23Sergej PelkoOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Luka KorotajII. gimnazija MariborVojko Brantuša1. nagrada, Zlato priznanje
2Gašper StrunaSr. šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaMatko Peteh2. nagrada, Zlato priznanje
3Nejc UršičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan Kavka3. nagrada, Zlato priznanje
4Tinkara BalantičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan Kavka3. nagrada, Zlato priznanje
5Tina DrnovšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
6Anja MaršičGimnazija KoperTanja SlavecZlato priznanje
7Lucijan De ReggiGimnazija KoperTanja SlavecZlato priznanje
8Živa UršičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
9Ana Intihar MarulcI. gimnazija v CeljuAnja DrofenikZlato priznanje
10Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
11Nika MolanGimnazija Novo mestoAndreja MohorčičZlato priznanje
12Ana UrbančŠC Krško-Sevnica, Gimnazija KrškoMatej MlakarZlato priznanje
13Anja KunejŠC Celje, Gimnazija LavaLucijana Kračun BercZlato priznanje
13Christian RavnikarGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
15Sara KotnikGimnazija Novo mestoAndreja MohorčičZlato priznanje
16Jan ŽekarI. gimnazija v CeljuAndreja BevcZlato priznanje
17Lana KučiničGimnazija in SŠ KočevjeMirko ŠkofZlato priznanje
17Ana OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
17Sebastian PlaznikI. gimnazija v CeljuAndreja BevcZlato priznanje
17Primož ŠkafarGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Ana Meta DolinarGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
2Jaka ŠivavecGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
3Lara SlabanjaGimnazija Vič, LjubljanaVanja Špelko2. nagrada, Zlato priznanje
4Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko3. nagrada, Zlato priznanje
5Alex PezGimnazija KoperTanja Slavec3. nagrada, Zlato priznanje
6Matija KrumpakŠC Celje, Gimnazija LavaLucijana Kračun Berc3. nagrada, Zlato priznanje
7Klemen BogatajGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
7Anamarija UršičII. gimnazija MariborAna PušnikZlato priznanje
9Martin Maks UrbancGimnazija Bežigrad, GimnazijaŠpela TolaZlato priznanje
10Dren GrudenGimnazija Bežigrad, GimnazijaŠpela TolaZlato priznanje
10Anja MitrovićGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
12Petra Ana JakinGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
13Gorazd MotnikarGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
14Jon JudežGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
15Tim KmeclGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMarta ZabretZlato priznanje
16Neja FazarincGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
17Maja PopovićGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
18Niko FaričGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje
18Katja ŠtraklGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
18David TobiasII. gimnazija MariborAna PušnikZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Domen MohorčičGimnazija Novo mestoJernej Ban1. nagrada, Zlato priznanje
2David OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
3Anja ZdovcGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun2. nagrada, Zlato priznanje
4Jakob HöfferleGimnazija Novo mestoAndreja Mohorčič3. nagrada, Zlato priznanje
4Zala PotočnikGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko3. nagrada, Zlato priznanje
6Martin DrobničGimnazija ŽelimljeTjaša Novak LavrišaZlato priznanje
7Matej ŠkarabotGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič ErbežnikZlato priznanje
8Miha GjuraGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
9Hana Viktorija BalanII. gimnazija MariborVojko BrantušaZlato priznanje
9Nika KraljGimnazija Nova GoricaMojca Zgonik BizjakZlato priznanje
9Leon SamotorčanGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
9Jakob ZmrzlikarGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
13Tilen KraljŠC Ljubljana, Sr. strojna in kemijska šolaJanita TomažinZlato priznanje
14Gašper PotočnikGimnazija Bežigrad, GimnazijaMarino PavletičZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Klara DrofenikI. gimnazija v CeljuAnja Drofenik1. nagrada, Zlato priznanje
2Martina LokarŠkofijska gimnazija VipavaMiha Šušteršič2. nagrada, Zlato priznanje
3Matevž JugGimnazija Bežigrad, GimnazijaSavina Brcar3. nagrada, Zlato priznanje
4Tina Kolenc MilavecGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
5Renata JanežGimnazija Ledina, LjubljanaRok Škufca3. nagrada, Zlato priznanje
5Tjaša ValičŠkofijska gimnazija VipavaMiha Šušteršič3. nagrada, Zlato priznanje
7Anže GlušičŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko MedicZlato priznanje
8Timen Stepišnik PerdihI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
9Aleksej JurcaGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje