2011...201720182019

28. Tekmovanje v razvedrilni matematiki

6. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Nace HranjecOŠ Šentjanž pri DravograduMarko Havle1. nagrada, Zlato priznanje
2Tjaša NovakOŠ Stara CerkevMarija Turk2. nagrada, Zlato priznanje
3Vanesa IsteničOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena Mele3. nagrada, Zlato priznanje
4Maša SvetecOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
5Benjamin RajerOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
6Julija BlažičOŠ Frana Albrehta, KamnikKarmen LežićZlato priznanje
7Miha Gorše PihlerOŠ FramVesna LešnikZlato priznanje
8Lea BurjaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
9Tevž LevstikOŠ Ljudski vrt PtujMajda ŠvaganZlato priznanje
10Gal GosakOŠ Vransko - Tabor, PŠ TaborNataša PlavčakZlato priznanje
11Tina Tiara OpaličOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
11Lara PrislanOŠ Bežigrad, LjubljanaBiserka BavdekZlato priznanje
13Matic NareksOŠ PetrovčeAlbina VahenZlato priznanje
13Lara Stoilov SpasovaOŠ Matije Čopa KranjTea SušnikZlato priznanje
15Andraž ArhOŠ Hudinja, CeljeTina ŠkrabeZlato priznanje
15Matic BratinaOŠ KoperMarko KrotaZlato priznanje
17Tevž BajcOŠ Šmihel, Novo mestoZlatka GaličZlato priznanje
17Aljaž BlatnikOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
19Aleks JeršičOŠ Vič, LjubljanaMiran ŠtuhecZlato priznanje
20Manca SečnikOŠ Šmartno pod Šmarno goroMarija PintarZlato priznanje
20Amon ŠincekOŠ Prule, LjubljanaAna Marija VaršnikZlato priznanje
22Doroteja PorentaOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAndreja PagonZlato priznanje
23Sara RozmanOŠ DobjeMarija BlažičZlato priznanje
24Izak FabjanOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
25Luka VettorazziOŠ StranjeStanka KočarZlato priznanje
26Zara KavčičOŠ Loka, ČrnomeljKatarina PavlakovičZlato priznanje

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Val BajcOŠ SostroMitja Vatovec1. nagrada, Zlato priznanje
1Ed BašaOŠ Center, Novo mestoZinka Muhič1. nagrada, Zlato priznanje
1Barbara KropecOŠ MajšperkTerezija Pintar1. nagrada, Zlato priznanje
1Lara StamaćOŠ Jožeta Moškriča, LjubljanaMetka Kenda1. nagrada, Zlato priznanje
1Erazem VeluščekOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija Uršič1. nagrada, Zlato priznanje
1Filip ZverOŠ KriževciManica Karba1. nagrada, Zlato priznanje
7Rok LekšeOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
8Sandro ČehOŠ Ljudski vrt PtujMajda ŠvaganZlato priznanje
9Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarjan NovakZlato priznanje
9Miha KosancOŠ Franceta Bevka, LjubljanaLadislava Ježek NarobeZlato priznanje
9Lucija MedjaOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaIrma Bertoncelj KordežZlato priznanje
12Brest LenarčičOŠ KozjeManica KolarZlato priznanje
13Kaja BarteljOŠ Grm, Novo mestoŠpela RavnikZlato priznanje
13Isabella MišičOŠ Notranjski odred Cerknica - P 11. maj, GrahovoMira ŠirajZlato priznanje
15Kika Szomi KraljOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
16Domen UčakarOŠ Šmartno v TuhinjuTina BalantičZlato priznanje
17Klemen OmejcOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
18Luka BrdarOŠ DrskaMaja Adanič SelčanZlato priznanje
19Timotej GornikOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
19Vita PintarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
21Timotej KompareOŠ Gustava Šiliha, VelenjeAndreja Oder GrabnerZlato priznanje
22Lina HermanOŠ MengešLara KozarskiZlato priznanje
22Sanja RemškarOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
24Taja LeskovšekOŠ DobjeMarija BlažičZlato priznanje
24Andraž TomaževičOŠ Vič, LjubljanaMiran ŠtuhecZlato priznanje
26Miha BogatajOŠ PoljanePetra OblakZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lenart DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaNeža Pevec1. nagrada, Zlato priznanje
1Ema HojanOŠ Gustava Šiliha, VelenjeAndreja Oder Grabner1. nagrada, Zlato priznanje
1Lana TravenOŠ Grm, Novo mestoMojca Seljak1. nagrada, Zlato priznanje
4Urška KončarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
5Alexander GaydukovOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperMaja GerdovičZlato priznanje
6Nik VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
7Pia VrečkoOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
8Neca CamlekOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
9Jakob BurjaOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
10Jedrt ŠinkovecOŠ PoljanePetra OblakZlato priznanje
11Aneja Gorjan NovakOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
12Zala BrodaričOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
12Jernej FrelihOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
12Tina UrbančOŠ Cerklje ob KrkiAlojz BlažičZlato priznanje
12Gašper VrtačnikOŠ MarkovciIrena KrižanecZlato priznanje
16Mojca RavnikOŠ Martina Konšaka MariborVitoslava KosZlato priznanje
17Maria ChurkinaOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
18Nina PregradOŠ Leskovec pri KrškemTatjana KerinZlato priznanje
18Tim ThumaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
20Luka HodnikOŠ Olge Meglič, PtujPeter MajcenZlato priznanje
20Ivana HorvatOŠ Grm, Novo mestoMojca SeljakZlato priznanje
20Miha ŠkrlepOŠ MengešLara KozarskiZlato priznanje
23Favstina KrečičOŠ Draga Bajca VipavaJanja Nusdorfer NedeljkovičZlato priznanje
23Nika ŠimnovecOŠ Orehek KranjSimona OstovićZlato priznanje
25Miha KočevarOŠ DobravljeDamijana ČermeljZlato priznanje
26Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoZlatka GaličZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Katja AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarjan Novak1. nagrada, Zlato priznanje
1Ajda BarbaričOŠ BogojinaLea Števanec1. nagrada, Zlato priznanje
1Peter LekšeOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša Šircelj1. nagrada, Zlato priznanje
1Manca MursaOŠ ZadobrovaTina Pogačar1. nagrada, Zlato priznanje
1Ema RazingarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka Jemec1. nagrada, Zlato priznanje
1Eva ZavecOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj1. nagrada, Zlato priznanje
1Jakob ŽvabOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj1. nagrada, Zlato priznanje
8Maj BlažičOŠ Frana Albrehta, KamnikKarmen LežićZlato priznanje
9Nejc UrhOŠ Orehek KranjSimona OstovićZlato priznanje
10Zala IlovarOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
10Domen JurkovičOŠ ŠkofljicaUrška TroštZlato priznanje
10Anja RupnikOŠ 8 talcev LogatecElizabeta ŽabkarZlato priznanje
13Neli CrnkovičOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
14Andrej BertonceljOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaManca ČadežZlato priznanje
15Gašper KorbarOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
16Zala StražišarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
16Taja ŠtefaničOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
16Lucija ZaleteljOŠ ŠkofljicaUrška TroštZlato priznanje
19Luka StražišarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
20Julija OstrcOŠ KriževciManica KarbaZlato priznanje
20Lara VettorazziOŠ StranjeStanka KočarZlato priznanje
22Katarina PermanOŠ ŠkofljicaUrška TroštZlato priznanje
23Alja PugeljOŠ Ob Rinži KočevjeMonika Zdravič OžaničZlato priznanje

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Urša Mati DjurakiGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna Kos1. nagrada, Zlato priznanje
2Hana ValičŠkofijska gimnazija VipavaMiha Šušteršič2. nagrada, Zlato priznanje
3Lovro DrofenikI. gimnazija v CeljuAnja Drofenik3. nagrada, Zlato priznanje
4Martin MlinšekGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
5Mojca NovakGimnazija in SŠ KočevjeMirko ŠkofZlato priznanje
5Marjetka ZupanGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
7Lana PrijonGimnazija Bežigrad, GimnazijaSavina BrcarZlato priznanje
8Gal ZmazekI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
9Vito LevstikII. gimnazija MariborJelka HedžetZlato priznanje
10Tilen ŠalamunGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
10Domen ZupančičŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko MedicZlato priznanje
12Žiga KmeclGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje
13Simon BukovšekGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
13Kaja GrosGimnazija Bežigrad, GimnazijaNada HarbZlato priznanje
13Ema PrevalšekSr. šola ČrnomeljJasna KvendercZlato priznanje
16Nejc AmonI. gimnazija v CeljuAnja DrofenikZlato priznanje
16Mateo FilimonovičGimnazija, elektro in pomorska šola PiranAnže ZupanecZlato priznanje
16Jan MalejGimnazija KoperIrena OlenikZlato priznanje
19Jakob IvkovičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMelita PrezeljZlato priznanje
19Breda KastelicSr. šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaMatko PetehZlato priznanje
19Sergej PelkoGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
22Tjaša RemecGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Gašper StrunaSr. šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaMatko Peteh1. nagrada, Zlato priznanje
2Sara KotnikGimnazija Novo mestoAndreja Mohorčič2. nagrada, Zlato priznanje
2Nejc UršičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan Kavka2. nagrada, Zlato priznanje
4Lana KučiničGimnazija in SŠ KočevjeMirko ŠkofZlato priznanje
5Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
6Lucijan De ReggiGimnazija KoperTanja SlavecZlato priznanje
6Luka KorotajII. gimnazija MariborJelka HedžetZlato priznanje
8Matej KomparaŠkofijska gimnazija VipavaMiha ŠušteršičZlato priznanje
8Zala PetauerŠC Celje, Gimnazija LavaLucijana Kračun BercZlato priznanje
10Žan HozjanSr. šola Slovenska BistricaUrška KrušičZlato priznanje
11Tjaša JeclI. gimnazija v CeljuTanja VeberZlato priznanje
11Tjaša ŠucI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
13Tina DrnovšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
14Jan LupšeGimnazija JeseniceSrečko PolancZlato priznanje
15Ana OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
16Nika MolanGimnazija Novo mestoAndreja MohorčičZlato priznanje
17Ana Kolenc MilavecŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šolaSonja IvančičZlato priznanje
18Adam ModicGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Julij MlinšekGimnazija Škofja LokaMarko Špolad1. nagrada, Zlato priznanje
2Neja FazarincGimnazija Vič, LjubljanaHanka Lebič2. nagrada, Zlato priznanje
3Dren GrudenGimnazija Bežigrad, GimnazijaŠpela Tola3. nagrada, Zlato priznanje
4Petra Ana JakinGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
5Jaka ŠivavecGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana DvoržakZlato priznanje
6Martin Maks UrbancGimnazija Bežigrad, GimnazijaŠpela TolaZlato priznanje
7Ana Meta DolinarGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana DvoržakZlato priznanje
7Tadej MohorčičGimnazija Novo mestoAlojzija HržicaZlato priznanje
7Urh Štempihar JazbecGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
10Terezija KrečičŠkofijska gimnazija VipavaMiha ŠušteršičZlato priznanje
10Miha RadežGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
12Klemen BogatajGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
13Jon JudežGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
13Ana LuetićGimnazija Vič, LjubljanaVanja ŠpelkoZlato priznanje
13Neža MavriSr. šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo, LjubljanaMarijan HafnerZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Anja ZdovcGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun1. nagrada, Zlato priznanje
2Tadej Grof SemeničGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter Repija2. nagrada, Zlato priznanje
2Zala PotočnikGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko2. nagrada, Zlato priznanje
4Luka ŠkolčGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
5Matej ŠkarabotGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič ErbežnikZlato priznanje
6Martin DrobničGimnazija ŽelimljeTjaša Novak LavrišaZlato priznanje
7Jakob HöfferleGimnazija Novo mestoAndreja MohorčičZlato priznanje
8Tadej KaduncGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMelita PrezeljZlato priznanje
9David OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
10Tim ŠtuhecGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje
11Tina LindičGimnazija Novo mestoAndreja MohorčičZlato priznanje
12Leon SamotorčanGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
13Sara RavnikGimnazija JeseniceSrečko PolancZlato priznanje