2022

58. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Kenguru Vegova priznanja

6. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lara RodmanOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaTeja Žerjal1. nagrada, Zlato priznanje
2Anej KrotecOŠ Matije Valjavca, PreddvorTina Žugelj2. nagrada, Zlato priznanje
3Nejc ZorecOŠ Orehek KranjAnja Šmid Pustoslemšek3. nagrada, Zlato priznanje
4Dren BaeblerOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaIgor PrešernPohvala, Zlato priznanje
4Vid KovačOŠ Log - DragomerPatricija PodbojPohvala, Zlato priznanje
4Živa MajcenZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMatjaž JeralaPohvala, Zlato priznanje
7Dominik RebičOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaBarbara JuvančičZlato priznanje
7David ŠtefanOŠ DobKsenija BožakZlato priznanje
9Lana ArsovOŠ Brezovica pri LjubljaniAna KrušičZlato priznanje
9Mila BeltramZOŠ montessoriPrimož DobrovoljcZlato priznanje
9Teo BizjakOŠ Šmartno v TuhinjuIva ŽumerZlato priznanje
9Žan Štefan BuhOŠ Orehek KranjAnja Šmid PustoslemšekZlato priznanje
9Julija ČernelčOŠ Bistrica ob SotliDragica ŠketZlato priznanje
9Gregor DujcOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
9Jakob FrankoOŠ Toneta Čufarja MariborAndreja FerkZlato priznanje
9Eva HočevarOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaAnja KosZlato priznanje
9Filip JudežOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
9Klemen KončanOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMilan BrkljačZlato priznanje
9Vid ModicOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasPavla PonikvarZlato priznanje
9Val ModicOŠ Brezovica pri LjubljaniMiloš KovičZlato priznanje
9Urban PrevcOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaAnže RozmanZlato priznanje
9Žiga RinkOŠ DobKsenija BožakZlato priznanje
9Ida ŠtefaničOŠ MetlikaSonja LahajnerZlato priznanje
9Enej ŠtefelinOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTina JuričanZlato priznanje
9Kaja UcmanOŠ Vrhovci, LjubljanaAndreja KozinaZlato priznanje
9Špela ZavršnikOŠ MokronogJernej MaukoZlato priznanje
27Val SimončičOŠ DobrnaMarija BoršičZlato priznanje
28Sava IvanecOŠ Kolezija, LjubljanaTeja DemičZlato priznanje
28Lara KnezOŠ KašeljJožica ŠubeljZlato priznanje
28Tisa KolencOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaHelena KurentZlato priznanje
28Naj StrmšekOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaTjaša BlažejZlato priznanje
28Žan ŠarcOŠ DomžaleKatarina KodermanZlato priznanje
33Tine ŠterkOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
34Simon BürmenOŠ Trnovo, LjubljanaSilva KolmanZlato priznanje
34Rok KodermacOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaGoran IvetićZlato priznanje
34Nejc MavriOŠ Primoža Trubarja LaškoIrena ZemeZlato priznanje
34Nik PupaherOŠ Selnica ob DraviSuzana PlošnikZlato priznanje
34Erazem SitarOŠ Pohorskega bataljona OplotnicaMartina SmogavecZlato priznanje
34Leja ŽeleznikOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje

7. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž ČadežOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša Šircelj1. nagrada, Zlato priznanje
1Anže JanžekovičOŠ ŽeleznikiVesna Božič1. nagrada, Zlato priznanje
1Gabriel PagliaruzziOŠ Ljudski vrt PtujMajda Švagan1. nagrada, Zlato priznanje
1Leon Zafošnik PotočnikOŠ Simona Jenka, SmlednikAlenka Kuhar1. nagrada, Zlato priznanje
5Tina PetkovšekOŠ Koseze, LjubljanaAlenka MehlePohvala, Zlato priznanje
5Tina PircOŠ Vižmarje-BrodMaja ŠivakPohvala, Zlato priznanje
7Hugo Rene GodecOŠ ZalogKsenija OfentavšekZlato priznanje
7Jakob IrtOŠ DrskaMarko GlavanZlato priznanje
7Marko KosanovićOŠ Rodica, DomžaleDarja ŽankarZlato priznanje
7Maruša RakOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
7Lara ŠinkOŠ Predoslje KranjNeja ZubčičZlato priznanje
7Eva ŠolincOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAnja SmrtnikZlato priznanje
7Ela ŠvagerlOŠ Rada Robiča LimbušAleš KotnikZlato priznanje
14Niko HabincOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaKatjuša SlatenšekZlato priznanje
14Manca HrenOŠ ŠmarjetaBojan KukmanZlato priznanje
14Tin Ernest KogojOŠ Jožeta Moškriča, LjubljanaNejc MežnarZlato priznanje
14Lucija KutinOŠ Miška Kranjca, LjubljanaKristina SetnikarZlato priznanje
14Zara MaverOŠ Kolezija, LjubljanaMarta PraprotnikZlato priznanje
14Manca ValjavecOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana MajdičZlato priznanje
14Taras VukOŠ Vižmarje-BrodUrban KržanZlato priznanje
21Bart CimperšekOŠ Livada, LjubljanaMaruša ŠmalcZlato priznanje
21Maruša FrankOŠ Ljudski vrt PtujMaja SmiljanZlato priznanje
21Staš Grčar VidmarOŠ MengešTanja KozarskiZlato priznanje
21Andrej GrmekOŠ PoljeNika RupelZlato priznanje
21Mia Mozetič RolihOŠ MirenGregor SpačalZlato priznanje
21Niko RakušaOŠ IvanjkovciStanka ČrčekZlato priznanje
21Živa StrojnikOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBernardka KastelicZlato priznanje
21Metka ZupančičOŠ DrskaMarko GlavanZlato priznanje
29Mija FerležII. OŠ CeljeNuša ZupancZlato priznanje
29Taja GramcOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaSabina OvenZlato priznanje
29Pia KočevarII. OŠ CeljeNuša ZupancZlato priznanje
29Nal ZorkoOŠ Vič, LjubljanaLjiljana ŠkopeljaZlato priznanje
29Rok ŽivecOŠ Srečka Kosovela SežanaKatarina KovačZlato priznanje
34Jernej StarčičOŠ Miška Kranjca, LjubljanaMišo KrogZlato priznanje
35Ana GradišekOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
35Bor JovanovičOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaKatjuša SlatenšekZlato priznanje
37Nal KramarDvojezična OŠ I LendavaSandra TuksarZlato priznanje
37Urh PetelinOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
37Tijan RogačOŠ PuconciZlatka Kardoš LacoZlato priznanje
40Matej BerceOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaPetra BrankovičZlato priznanje
40Ela BiasizzoOŠ Vrhovci, LjubljanaJožica OkornZlato priznanje
40Marko ČergičOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaGloria VidmarZlato priznanje
40Rok JurjevecOŠ Ljubno ob SavinjiRomana RamšakZlato priznanje
40Vasja PeitlOŠ Tončke Čeč, TrbovljeVesna LindičZlato priznanje
40Elizabeta PlutOŠ NakloPetra PeternelZlato priznanje
40Maša SevčnikarOŠ Antona Aškerca, VelenjeMaja LešnikZlato priznanje
40Tea WallnerOŠ dr. Ivana Korošca BorovnicaMojca GutnikZlato priznanje
40Job ZupanOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
49Maksimiljan JeralaOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaDarja TorkarZlato priznanje
49Mitja LitropOŠ II Murska SobotaMajda HaužarZlato priznanje
49Ajda VozeljOŠ Milana Majcna ŠentjanžAndrej PlešejZlato priznanje