2010...201820192020

11. Tekmovanje v znanju astronomije za Dominkova priznanja

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Urban PlešaOŠ Franceta Prešerna KranjMarjana Sitar1. nagrada, Zlato priznanje
2Blaž GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjMarjana Sitar2. nagrada, Zlato priznanje
3Jan BavdekOŠ Jakoba Aljaža KranjMartina Šubic3. nagrada, Zlato priznanje
4Enjo FrasOŠ bratov Polančičev MariborMladen TancerPohvala, Zlato priznanje
5Jakob RitlopOŠ TurniščeBojan JandrašičPohvala, Zlato priznanje
5Ješe SalnajsOŠ II Murska SobotaAnton TibautPohvala, Zlato priznanje
7Adam DrakulićOŠ PodzemeljJože AnceljZlato priznanje
7Rudi Olenik ČampaZOŠ MontessoriIgor BlažičZlato priznanje
7Fiona PahorOŠ Alojza Gradnika DobrovoDemi MunihZlato priznanje
10Luka BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaIgor GajserZlato priznanje
10Neža PotočnikOŠ TrzinMaja ZavršnikZlato priznanje
12Zala SiličOŠ Miklavž na Dravskem poljuMarjan VečekZlato priznanje
12Val SrabotičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
14Lina LeganOŠ Brinje GrosupljeŠpelca KastelicZlato priznanje
15Luka JugOŠ Hruševec ŠentjurMarica KampletZlato priznanje
15Zala PlevnikOŠ Hruševec ŠentjurMarica KampletZlato priznanje
15Nik VrhovecOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
18Dan KavčičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
19Luka Izak TasičOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tevž LevstikOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel1. nagrada, Zlato priznanje
2Elizabeta KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja Bergant2. nagrada, Zlato priznanje
3Lucija KremžarOŠ VodiceKlavdija Cof Mlinšek3. nagrada, Zlato priznanje
3Nika Videnšek PodgorelecOŠ Mirana Jarca, LjubljanaTadeja Klenar3. nagrada, Zlato priznanje
5Tomaž HolcOŠ Breg, PtujPetra LešnikPohvala, Zlato priznanje
6Patricia KiralyOŠ Mirana Jarca, LjubljanaTadeja KlenarPohvala, Zlato priznanje
7Andraž PepelnjakOŠ Ivana Kavčiča, IzlakeMetod BajdePohvala, Zlato priznanje
8Matija KavčičOŠ VodiceJure GrilcZlato priznanje
9Miha BogatajOŠ DobSamo ZadravecZlato priznanje
10Žan ArsovOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
10Benjamin Bras MegličZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
10Aleksandar VolkanovskiOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
13Vid VerbičOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniAnica VozelZlato priznanje
13Žiga VučajnkOŠ Šempeter v Savinjski doliniNadja ApšnerZlato priznanje
15Primož JevšenakOŠ Mihe Pintarja Toleda, VelenjeDejan ZupancZlato priznanje
15Jože Avgust RantOŠ Poljane, LjubljanaTatjana ŠerugaZlato priznanje
15Miha StrajnarOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
18Aljaž ErmanOŠ KrižeNeža PoljancZlato priznanje
18Peter PotnikOŠ ZrečeMarija PodkubovšekZlato priznanje
20Cene BožičOŠ IdrijaMaša KendaZlato priznanje
20Jon PodjavoršekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
22Miklavž BitencOŠ StičnaKatja TomažinZlato priznanje
22Kaja GorkičOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
22Karlo Kočevar PolakOŠ Simona Jenka KranjIrma PustotnikZlato priznanje
22Ana KramarOŠ IgMartina BrenceZlato priznanje
26Nina GorkičOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Sandro ČehOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel1. nagrada, Zlato priznanje
1Brest LenarčičOŠ KozjeManica Kolar1. nagrada, Zlato priznanje
3Maj PintaričOŠ TurniščeBojan Jandrašič3. nagrada, Zlato priznanje
4Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaNataša Tanko BelajPohvala, Zlato priznanje
4Jakob KlemencZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklPohvala, Zlato priznanje
4Alen PotočnikOŠ Blaža Kocena, PonikvaRoman OcvirkPohvala, Zlato priznanje
4Luka UrbancOŠ Koseze, LjubljanaMargareta Obrovnik HlačarPohvala, Zlato priznanje
8Gašper KosOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
8Sandoleja PučkoOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
8Tin ŠoškičOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
11Gašper JesenkI. OŠ ŽalecBrigita KrulecZlato priznanje
11Mark OmanOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
13Nika DolenecOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
13Luka GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjMarjana SitarZlato priznanje
13Luka Golob ŠajnOŠ Miroslava Vilharja PostojnaGregor AntlogaZlato priznanje
13Aljaž HabjanecOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
13Martin OblakOŠ PrestranekNada LikonZlato priznanje
13Matic PogorelecOŠ Miklavž na Dravskem poljuMarjan VečekZlato priznanje
13Peter ZadrgalOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
20Mark AndrićOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
20Danijel GradOŠ TrzinMaja ZavršnikZlato priznanje
20Marcel MaierOŠ Gornja RadgonaDavorin ŽižekZlato priznanje
20Aleš RusZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
24Maruša GorkičOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje

1. in 2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Juš KocutarII. gimnazija MariborMatjaž Črček1. nagrada, Zlato priznanje
2Vid KavčičSr. šola ČrnomeljBorut Grošičar2. nagrada, Zlato priznanje
3Erik Červek RoškaričII. gimnazija MariborMatjaž Črček3. nagrada, Zlato priznanje
4Miha BrvarGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaPohvala, Zlato priznanje
5Tilen ŠketI. gimnazija v CeljuRoman OcvirkPohvala, Zlato priznanje
6Domen LisjakGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaPohvala, Zlato priznanje
7Jan OrehekGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij VrankarPohvala, Zlato priznanje
8Luka AndrenšekI. gimnazija v CeljuRoman OcvirkZlato priznanje
9Anže MošnikGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij VrankarZlato priznanje
10Matija LikarII. gimnazija MariborMatjaž ČrčekZlato priznanje
10Jernej OblakGimnazija Škofja LokaAljoša ErmanZlato priznanje
12Polona Ajda UmekGimnazija Vič, LjubljanaBarbara HudovernikZlato priznanje
13Marija JudežŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaJon JudežZlato priznanje
13Jakob ŽvabGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
15Daša ČebuljGimnazija Vič, LjubljanaVida Kariž MerharZlato priznanje

3. in 4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Simon BukovšekGimnazija KranjDaša Rozmus1. nagrada, Zlato priznanje
2Anže KrejanŠC Velenje, GimnazijaPeter Jevšenak2. nagrada, Zlato priznanje
3Patrik KušterGimnazija in ekonomska sr. šola TrbovljePetra Zelenšek3. nagrada, Zlato priznanje
3Urban RazpotnikGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan Zamuda3. nagrada, Zlato priznanje
5Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaVida Kariž MerharPohvala, Zlato priznanje
5Matevž VaupotičPrva gimnazija MariborDean FlajsingerPohvala, Zlato priznanje
7Vito LevstikII. gimnazija MariborMatjaž ČrčekZlato priznanje
7Urša Mati DjurakiGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje