Mednarodna olimpijada iz astronomije in astrofizike

15. MOAA - Gruzija, 2022

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Vid Kavčič4.Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Marija Judež3.Sr. elektro šola in tehn. gimnazija Novo mesto
Miha Brvar3.Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Peter Andolšek2.Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Alexander Gaydukov3.Gimnazija Koper

14. MOAA - Kolumbija, 2021

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Vid Kavčič4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Domen Lisjak4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Urša Mati Djuraki4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Urban Razpotnik4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Simon Bukovšek4.Gimnazija KranjZlata medalja
Peter Andolšek2.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaZlata medalja
Vito Levstik4.II. gimnazija MariborBronasta medalja
Tian Strmšek3.II. gimnazija MariborBronasta medalja
Miha Brvar3.Gimnazija Bežigrad, Gimnazijapohvala
Marija Judež3.Sr. elektro šola in tehn. gimnazija Novo mesto

14. MOAA - Kolumbija, 2020

(Prestavljena na leto 2021. Nadomestilo jo je spletno tekmovanje 1. GeCAA, ki pa formalno ne šteje kot olimpijada.)
Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Vid Kavčič3.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Domen Lisjak3.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Urša Mati Djuraki4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Urban Razpotnik4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Simon Bukovšek4.Gimnazija KranjPohvala

13. MOAA - Balaton, Madžarska, 2019

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Marko Čmrlec4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Jon Judež4.Gimnazija Novo mestoPohvala
Vito Levstik2.II. gimnazija Maribor
Matej Mali3.Gimnazija in SŠ Rudolfa Maistra Kamnik
Ema Mlinar4.Gimnazija Vič, GimnazijaSrebrna medalja

12. MOAA - Peking, Kitajska, 2018

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Marko Čmrlec3.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Gregor Humar4.Gimnazija in SŠ Rudolfa Maistra Kamnik
Andraž Jelinčič3.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala
Klemen Keršič3.Sr. šola Slovenska BistricaBronasta medalja
Ema Mlinar3.Gimnazija Vič, GimnazijaBronasta medalja

11. MOAA - Phuket, Tajska, 2017

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Luka Govedič3.II. gimnazija MariborPohvala
Rok Kovač4.Gimnazija Vič, Gimnazija
Aleksej Jurca4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaZlata medalja (absolutni zmagovalec)
Urban Ogrinec4.Gimnazija in SŠ Rudolfa Maistra Kamnik
Marko Čmrlec2.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala

10. MOAA - Bhubaneswar, Indija, 2016

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Luka Govedič2.II. gimnazija MariborPohvala
Anže Jenko4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala
Aleksej Jurca3.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Urban Ogrinec3.Gimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikPohvala
Jakob Robnik4.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja

9. MOAA - Semarang, Indonezija, 2015

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Jakob Jazbec4.ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola
Aleksej Jurca2.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala
Darko Kolar4.Gimnazija Murska Sobota
Jakob Robnik3.Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Krištof Skok4.I. gimnazija v CeljuPohvala

8. MOAA - Suceava, Romunija, 2014

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Žan Kokalj4.II. gimnazija Maribor
Andrej Nabergoj4.ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola
Žiga Nosan4.Gimnazija Ledina, LjubljanaBronasta medalja
Jakob Robnik2.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala
Krištof Skok3.I. gimnazija v CeljuPohvala

7. MOAA - Volos, Grčija, 2013

(Slovenija prvič sodeluje na mednarodni olimpijadi iz astronomije in astrofizike.)

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Michel Adamič3.Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala
Jernej Černigoj2.Sr. šola Veno Pilon AjdovščinaPohvala
Žan Kokalj3.II. gimnazija MariborSrebrna medalja
Krištof Skok2.I. gimnazija v CeljuSrebrna medalja

6. MOAA - Rio de Janeiro, Brazilija, 2012

5. MOAA - Chorzów, Poljska, 2011

4. MOAA - Peking, Kitajska, 2010

3. MOAA - Tehran, Iran, 2009

2. MOAA - Bandung, Indonesija, 2008

1. MOAA - Chiang Mai, Tajska, 2007