2001...201920212022

59. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Aleksander JotanovićOŠ PodzemeljJože Ancelj1. nagrada, Zlato priznanje
1Daša PajorOŠ VodiceJanja Pirc1. nagrada, Zlato priznanje
3Primož MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaSaša Kopač Jazbec3. nagrada, Zlato priznanje
4Tilen BilbanOŠ VodiceJanja PircPohvala, Zlato priznanje
5Bor VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka FrelihPohvala, Zlato priznanje
6Patrik BakonićOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaVesna IpavecPohvala, Zlato priznanje
6Artem PavlovOŠ Vojke Šmuc IzolaNada NikoličPohvala, Zlato priznanje
8Aljaž Bratkovič OdarDvojezična OŠ I LendavaRenato SmejZlato priznanje
9Hana KrežeOŠ Ledina, LjubljanaNina ZadelZlato priznanje
10Lara Smerajec ŠtrlekOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara HorvatZlato priznanje
11Tadej ErhartičZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAndreja UrhZlato priznanje
11Izadora KopačOŠ ŽiriSabina Šubic KokeljZlato priznanje
13Matic KotnikOŠ Center, Novo mestoAnja GašperšičZlato priznanje
13Mark VerginellaOŠ Bojana Ilicha, MariborJožef SenekovičZlato priznanje
15Lea HrvatinOŠ Vič, LjubljanaInez CeglarZlato priznanje
15Alen SužnikOŠ VoličinaNatalija Ornik KrambergerZlato priznanje
17Jošt IvanušaOŠ Trnovo, LjubljanaSilva KolmanZlato priznanje
17Luka RodmanOŠ Draga Bajca VipavaJanja Nusdorfer NedeljkovičZlato priznanje
19Klarisa GorjupOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
19Maj Abbas JokhadarOŠ Karla Destovnika Kajuha, LjubljanaMarko BrumenZlato priznanje
19Svit MlekužOŠ Karla Destovnika Kajuha, LjubljanaMarko BrumenZlato priznanje
19Patrik PlanincOŠ Jurija Dalmatina KrškoStojanka GrilcZlato priznanje
19Iza ZrnecOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAlja OgrincZlato priznanje
24Sofija BotteriOŠ Mirana Jarca, LjubljanaKatja RovanZlato priznanje
24Val ČoklOŠ Lava, CeljeVanja Ocvirk - KarnerZlato priznanje
24Dino ĐonlagićOŠ Bojana Ilicha, MariborTanja MlakerZlato priznanje
24Judita FerlanOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiVeronika ŠpesZlato priznanje
24Lovro HudomaljOŠ DeskleAndreja JeklinZlato priznanje
24Ožbej PečnikOŠ TrzinMaja ZavršnikZlato priznanje
30Natalija AverOŠ in vrtec AnkaranDarko PlaninšekZlato priznanje
30Matej LenarčičOŠ II Murska SobotaHelena NemecZlato priznanje
32Nikolina BelićOŠ Martina Konšaka MariborGoran TušakZlato priznanje
32Žana Brodnik JerihaOŠ ZalogGorica SrebotZlato priznanje
32Klemen HariOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
32Julija KorošinOŠ Preserje pri RadomljahMateja PeršoljaZlato priznanje
32Jurij Tomaž KrajnikOŠ Vižmarje-BrodJaka LiparZlato priznanje
37Kora KapusOŠ Ledina, LjubljanaNina ZadelZlato priznanje
37Rok LavričOŠ Toneta Pavčka, Mirna PečNatalija LokarZlato priznanje
37Jaša ŠekoranjaOŠ PolzelaDamjana PodpečanZlato priznanje
37Ivan TušekOŠ ŽeleznikiAnka ArkoZlato priznanje
37Oskar Rune WestergrenOŠ Grm, Novo mestoSimon TurkZlato priznanje
42Lena JagričOŠ Toneta Čufarja MariborAndreja FerkZlato priznanje
42Matic NovakOŠ Gornji PetrovciMartina HorvatZlato priznanje
42Anže PerparOŠ TrebnjeKlavdija SlaparZlato priznanje
42Lorna ŠtularOŠ ŠenčurLea KavčičZlato priznanje
42Benjamin ŠušteršičOŠ Miroslava Vilharja PostojnaKlavdija ModicZlato priznanje
42Rok Tement MatušOŠ Bojana Ilicha, MariborSergej TratnikZlato priznanje
42Melita ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahDarja ŠtravsZlato priznanje
42Luka ŽivkovićOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaHelena KurentZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Martin Alojz FlisarOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaDanijela Sanja Berložnik1. nagrada, Zlato priznanje
2Tisa LombarOŠ Louisa Adamiča GrosupljeBernardka Uratnik2. nagrada, Zlato priznanje
2Luna MočilnikOŠ Neznanih talcev DravogradNina Mozgan2. nagrada, Zlato priznanje
4Jakob SlakOŠ PirničeMarija LočniškarPohvala, Zlato priznanje
5David AhecOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaPohvala, Zlato priznanje
5Anže MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaDragana JurićPohvala, Zlato priznanje
7Blaž GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjKaja KosmačPohvala, Zlato priznanje
8Vasja Leo ZornadaOŠ Livade, IzolaKatja BonacaZlato priznanje
9Blaž KumarOŠ Alojza Gradnika DobrovoVeronika ŠuligojZlato priznanje
10Andraž NovakOŠ TrzinJana KlopčičZlato priznanje
10Lev RibičOŠ Draga Kobala, MariborMaja PlavčakZlato priznanje
10Val SrabotičOŠ VodiceJanja PircZlato priznanje
13Gal SagmeisterOŠ Louisa Adamiča GrosupljeBernardka UratnikZlato priznanje
14Marcel Bida KranjcOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaAndreja ŠtorZlato priznanje
15Maj BombekOŠ Tabor I MariborPolona BrečkoZlato priznanje
15Luka PotočnikOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaNataša IvanušičZlato priznanje
17Tibor HvalaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaGregor ŽagarZlato priznanje
17Vid PleterskiOŠ Frana Metelka ŠkocjanIgor PangrčičZlato priznanje
17Kai RejcOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAnja SmrtnikZlato priznanje
20Luka HericOŠ Selnica ob DraviZlatka HartmanZlato priznanje
21Maša TušarOŠ Tabor LogatecTinkara RojkoZlato priznanje
22Andrey OrlenkoOŠ Poljane, LjubljanaInes BistrovićZlato priznanje
23Martin HumarOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
23David KnezOŠ KašeljJožica ŠubeljZlato priznanje
23Benjamin LikarOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaPetra BrankovičZlato priznanje
23Andraž PetrovičOŠ Cirkulane - ZavrčMiroslava VršecZlato priznanje
23Urban VelepecOŠ Frana Roša, CeljeMarjetka NovakZlato priznanje
23Andraž VeluščekOŠ Log - DragomerAlenka KranjcZlato priznanje
29Lukas BrataševecOŠ Alojza Gradnika DobrovoVeronika ŠuligojZlato priznanje
30Enej Lah PečnikOŠ DobrovaKarin ArmičZlato priznanje
31Rudi Olenik ČampaOŠ DragomeljJasna ŠkuljZlato priznanje
31Maks TomažičOŠ Komenda MosteKarmen SedlarZlato priznanje
33Manu Suša PivkoOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen ŠturmZlato priznanje
33Zarja ZormanOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
35Maša Neja GolobOŠ Tončke Čeč, TrbovljeVesna LindičZlato priznanje
35Erika Košuta RobbaOŠ Danile Kumar, LjubljanaLidija PečarZlato priznanje
35Lukas Likozar KalinšekOŠ Stražišče KranjMaruša VrhovnikZlato priznanje
35Viacheslav TelelyukhinOŠ Danile Kumar, LjubljanaUroš MedarZlato priznanje
39Florjana BenecOŠ Miroslava Vilharja PostojnaHelena DelakZlato priznanje
39Veronika GortanOŠ LucijaSaša SašićZlato priznanje
41Matic JakšičOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBernardka KastelicZlato priznanje
41Laura PetrinOŠ Poljane, LjubljanaInes BistrovićZlato priznanje