2001...201920212022

23. Tekmovanje dijakov srednjih poklicnih šol v znanju matematike

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Domen MiklavcSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaInes Sovdat1. nagrada, Zlato priznanje
2Luka IrmanŠC Slovenj Gradec, Sr. šola Slovenj Gradec in MutaRenata Gradišnik2. nagrada, Zlato priznanje
3Luka PleškoSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaPetra Miller3. nagrada, Zlato priznanje
4Klara GarbajsSr. frizerska šola LjubljanaDarka Dujmović VerdenikZlato priznanje
4Anže KranjcSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaInes SovdatZlato priznanje
6Jure KoširStrokovni izobraževalni center LjubljanaLenka MiljanZlato priznanje
6Teja PečarSr. tehniška šola KoperAndreja LenassiZlato priznanje
6Niky PodvornikEkonomska šola CeljeBlaž KnepZlato priznanje
9Žiga BlatnikSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaNika JazbecZlato priznanje
9Ožbej Vid KernSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaPetra MillerZlato priznanje
9Luka Žapčič KlemenčičŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaRobert RudmanZlato priznanje
12Nikita KhokhlovSr. tehniška šola KoperAndreja LenassiZlato priznanje
13Luka CekStrokovni izobraževalni center LjubljanaLenka MiljanZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Luka PalmerŠC Kranj, Sr. tehniška šolaTatjana Robič1. nagrada, Zlato priznanje
2Nace JezovšekŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeBrigita Mastnak2. nagrada, Zlato priznanje
3Matija LenarčičStrokovni izobraževalni center LjubljanaNikolaj Lipič3. nagrada, Zlato priznanje
4Bruno NarančaSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaNika JazbecZlato priznanje
5Erazem KropfTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje
5Klara PečelinSr. frizerska šola LjubljanaDarjan MihelecZlato priznanje
7Matic GrašičŠC Slovenske Konjice-Zreče, Sr. pokl. in strok. šola ZrečeVasja IvančičZlato priznanje
7Rene JeršičSr. elektro-računalniška šola MariborNataša HauptmanZlato priznanje
7Neža MajcenSr. frizerska šola LjubljanaDarjan MihelecZlato priznanje
10Aljaž LovrenčičStrokovni izobraževalni center LjubljanaNikolaj LipičZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Martin NovakŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaIvo Koderman1. nagrada, Zlato priznanje
2Maks UmekŠC Novo mesto, Sr. gradbena, lesarska in vzgojiteljska šolaMelita Blatnik2. nagrada, Zlato priznanje
3Havzija BesarStrokovni izobraževalni center LjubljanaNikolaj Lipič3. nagrada, Zlato priznanje
3Štefan MolnarTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik Breznik3. nagrada, Zlato priznanje
5Aljaž GajšekŠC Velenje, Šola za strojništvo, geotehniko in okoljeBojana MiklavžinZlato priznanje
6Tomaž ŽagarSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaUrh GrobljarZlato priznanje