2011...202020212022

32. Tekmovanje v razvedrilni matematiki

6. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Filip JudežOŠ Center, Novo mestoBernarda Tomažič1. nagrada, Zlato priznanje
2Žan Štefan BuhOŠ Orehek KranjSimona Ostović2. nagrada, Zlato priznanje
3Eva LapošaOŠ TurniščeMarija Magdič3. nagrada, Zlato priznanje
4Miha TrilerOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
5Maša KerecOŠ I Murska SobotaDarja SeverZlato priznanje
5Benjamin VretičOŠ narodnega heroja Rajka HrastnikNermin BajramovićZlato priznanje
7Taj BirkOŠ Danile Kumar, LjubljanaUroš MedarZlato priznanje
8Lev PražnikarOŠ Antona Ukmarja KoperTanja SlavecZlato priznanje
9Laura KostrevcOŠ Grm, Novo mestoTina ŠpringerZlato priznanje
9Pija PisarOŠ Ljudski vrt PtujSaša OrlačZlato priznanje
11Naj StrmšekOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaTjaša BlažejZlato priznanje

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Staš Grčar VidmarOŠ MengešEva Benedičič1. nagrada, Zlato priznanje
1Niko HabincOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaAndreja Verbinc1. nagrada, Zlato priznanje
3Brin VolovšekOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša Šircelj3. nagrada, Zlato priznanje
4Eva ŠolincOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAnja SmrtnikZlato priznanje
5David OsojnikOŠ dr. Ivana Prijatelja SodražicaSimona ŠtupicaZlato priznanje
6Marcel JuršičOŠ Danile Kumar, LjubljanaUroš MedarZlato priznanje
7Marko KosanovićOŠ Rodica, DomžaleNataša PavličZlato priznanje
8Neža Rikke RutarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
9Matevž KuharOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
10Ana GradišekOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
10Nina HodnikOŠ Olge Meglič, PtujUrška JuričinecZlato priznanje
12Iva KapeleOŠ Loka, ČrnomeljKatarina PavlakovičZlato priznanje
13Andraž ČadežOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša ŠirceljZlato priznanje
13Patricija PoljanšekOŠ Šmartno v TuhinjuTina BalantičZlato priznanje
15Janja PondelekOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Primož MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaSaša Kopač Jazbec1. nagrada, Zlato priznanje
2Bor GradišekOŠ KozjeManica Kolar2. nagrada, Zlato priznanje
3Karmen ZaleteljOŠ OtočecSuzana Urbanč3. nagrada, Zlato priznanje
4Lucija VehovecOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
5Melita ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
6Lili KobeOŠ BrusniceZdenka ŠkrbecZlato priznanje
7Sanja JešeOŠ Orehek KranjSimona OstovićZlato priznanje
8Vid ČuježI. OŠ CeljePetra Ramšak DrozgZlato priznanje
8Klemen HariOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
10Klarisa GorjupOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
11Miha BarteljOŠ Grm, Novo mestoJožica Cimermančič ŠkofZlato priznanje
11Ana BercJVIZ I. OŠ Rogaška SlatinaAlbina PlemenitašZlato priznanje
13Sofija BotteriOŠ Mirana Jarca, LjubljanaKatja RovanZlato priznanje
14Ruben KastigarOŠ Primoža Trubarja Velike LaščeMartina MiheličZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tibor HvalaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaGregor Žagar1. nagrada, Zlato priznanje
2Vid FurlanOŠ Notranjski odred CerknicaMira Širaj2. nagrada, Zlato priznanje
3Luka FilakOŠ Mirana Jarca ČrnomeljMateja Žuželj3. nagrada, Zlato priznanje
4Katrina ŽganecOŠ Simona Jenka KranjAlenka MaksimovićZlato priznanje
5Taja BabošekOŠ I Murska SobotaDarja SeverZlato priznanje
6Aljaž AmbrožičOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
6Maca CamlekOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
8Gaja KlobučarOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
9Anže MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaDragana JurićZlato priznanje
10Pia VidmarOŠ Orehek KranjSimona OstovićZlato priznanje
11Julija GoležOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
12Lenart BernikOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
12Nejc DobravecOŠ KašeljTanja ŽontarZlato priznanje
14Hana PinosaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
14Eneja Zavec BlažičOŠ FramSlavica ZafošnikZlato priznanje
16Matej DobravecOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
17Miha HodnikOŠ Tabor LogatecTinkara RojkoZlato priznanje
17Lara MelihenOŠ SostroMitja VatovecZlato priznanje
17Svit MiklavčičOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Elizabeta KončanGimnazija Vič, LjubljanaVanja Špelko1. nagrada, Zlato priznanje
2Aleksander KosanovićGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana Dvoržak2. nagrada, Zlato priznanje
3Maša SvetecSr. šola za oblikovanje in fotografijo LjubljanaAna Suhadolnik3. nagrada, Zlato priznanje
4Tjaša NovakGimnazija in SŠ KočevjeMitja BončinaZlato priznanje
5Patricia KiralyGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje
6Lara GaleGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje
7Miha Gorše PihlerGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje
8Lea BurjaGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
9Aljaž BlatnikGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Filip ZverGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNatalija Horvat1. nagrada, Zlato priznanje
2Mia ŽeleŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šolaAlojz Čotar2. nagrada, Zlato priznanje
3Val BajcGimnazija ŽelimljeUrška Ogrinc3. nagrada, Zlato priznanje
4Lara StamaćGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
5Klemen JuvančičKonservatorij za glasbo in balet LjubljanaAnja KnezZlato priznanje
6Lovro BasarGimnazija Ledina, LjubljanaUroš CotmanZlato priznanje
7Ed BašaŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko MedicZlato priznanje
8Nives GošnjakŠC Velenje, GimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
9Miha KosancGimnazija Bežigrad, GimnazijaAnže ZupanecZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Urška KončarŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaAndreja Jelovčan1. nagrada, Zlato priznanje
2Neca CamlekGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko2. nagrada, Zlato priznanje
3Tjaša RuparGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc3. nagrada, Zlato priznanje
3Gašper VrtačnikGimnazija PtujVesna Zmazek3. nagrada, Zlato priznanje
5Marija JudežŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko MedicZlato priznanje
6Ema HojanŠC Velenje, GimnazijaMiran RavnjakZlato priznanje
6Urh VidečnikŠC Celje, Gimnazija LavaMihaela KoštomajZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Katja AndolšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaNada Harb1. nagrada, Zlato priznanje
2Nejc UrhGimnazija KranjMatjaž Pertot2. nagrada, Zlato priznanje
3Vid KavčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
4Nejc MarovtPrva gimnazija MariborAndreja ŠtrekeljZlato priznanje
5Tine BogatajGimnazija Škofja LokaMilena DolenecZlato priznanje
6Maj BlažičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMarta ZabretZlato priznanje
6Zala StarcGimnazija Bežigrad, GimnazijaNada HarbZlato priznanje