2011...202020212022

31. Tekmovanje v razvedrilni matematiki

6. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž ČadežOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina Španić1. nagrada, Zlato priznanje
1Luka HozjanOŠ TurniščeMarija Magdič1. nagrada, Zlato priznanje
3Jaša UngerOŠ Sladki VrhLidija Jug3. nagrada, Zlato priznanje
4Eva ŠolincOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMilan GaberšekZlato priznanje
5Marcel JuršičOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
6Patricija PoljanšekOŠ Šmartno v TuhinjuTina BalantičZlato priznanje
7Lana KoligarOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
8Matej GorencOŠ Šmihel, Novo mestoBoštjan HribarZlato priznanje
8Lana HribarOŠ BrusniceZdenka ŠkrbecZlato priznanje
10Marko KosanovićOŠ Rodica, DomžaleJanez KoncilijaZlato priznanje
11Maša CamlekOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
12Neža Rikke RutarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
13Ana GradišekOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
13Gal UmekOŠ Leskovec pri KrškemTatjana KerinZlato priznanje
15Matic DemšarII. OŠ CeljeNuša ZupancZlato priznanje
15Staš Grčar VidmarOŠ MengešLara RugeljZlato priznanje
17Jernej ŠrajOŠ heroja Janeza Hribarja, Stari trg pri LožuAndreja KlančarZlato priznanje
18David OsojnikOŠ dr. Ivana Prijatelja SodražicaAnja Klavs VoštičZlato priznanje
19Taja BerkopecOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaTanja ČernigojZlato priznanje
19Matevž BizjakOŠ Šmartno v TuhinjuTina BalantičZlato priznanje
21David KokaljOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
22Maja MiklavčičOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Špela BrincOŠ Loka, ČrnomeljKatarina Pavlakovič1. nagrada, Zlato priznanje
1Miha OgrincOŠ dr. Ivana Prijatelja SodražicaAnja Klavs Voštič1. nagrada, Zlato priznanje
1Daša PajorOŠ VodiceKlavdija Cof Mlinšek1. nagrada, Zlato priznanje
4Živa LeskovarOŠ KriževciManica KarbaZlato priznanje
4Luka RodmanOŠ Draga Bajca VipavaJanja Nusdorfer NedeljkovičZlato priznanje
4Isabela StrojanšekOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniMartina JurkovičZlato priznanje
4Melita ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
8Sanja JešeOŠ Orehek KranjAnja Šmid PustoslemšekZlato priznanje
8Filip KotnikOŠ LjubečnaMonika KalužaZlato priznanje
10Ažbe GolubOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
10Matic KotnikOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
10Luka KozjanOŠ MetlikaMatej PezdircZlato priznanje
10Matevž KuheljOŠ PoljeMirela Kapetanović MujkićZlato priznanje
14Ivona LedererOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
14Bor VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
16Erik ŠemenOŠ BogojinaLea ŠtevanecZlato priznanje
17Pino Juvan VeneOŠ DrskaAna RozmanZlato priznanje
17David PaternosterOŠ ZadobrovaTina PogačarZlato priznanje
17Ana VodušekOŠ Frana Kranjca, CeljeJana DrakslerZlato priznanje
17Karmen ZaleteljOŠ OtočecVesna ResnikZlato priznanje
21Klarisa GorjupOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
21Anastasiia PetrovaOŠ ŠkofljicaUrška TroštZlato priznanje
21Marina VukovićOŠ Tabor I MariborPolona BrečkoZlato priznanje
24Primož MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaSaša Kopač JazbecZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Anže MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaFranc Renko1. nagrada, Zlato priznanje
2Jakob RitlopOŠ TurniščeMarija Magdič2. nagrada, Zlato priznanje
3Tibor HvalaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaGregor Žagar3. nagrada, Zlato priznanje
4Jakob CesarOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
5Maj BombekOŠ Tabor I MariborPolona BrečkoZlato priznanje
6David KnezOŠ KašeljJožica ŠubeljZlato priznanje
7Tjaša DemšarOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasPolona Mlinar BičekZlato priznanje
8Teo TomažičOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
9Luka FilakOŠ Mirana Jarca ČrnomeljMateja ŽuželjZlato priznanje
10Mark PredovičOŠ MetlikaMatej PezdircZlato priznanje
11Nik VrhovecOŠ DomžaleBéla SzomiZlato priznanje
12Enej Lah PečnikOŠ DobrovaMojca Carmen Fernandez BezamovskiZlato priznanje
13Erika Košuta RobbaOŠ Danile Kumar, LjubljanaLidija PečarZlato priznanje
13Tadej ZelencOŠ IdrijaPatricija BizjakZlato priznanje
15Zala ZbačnikOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
16Nejc RoginaOŠ ŠkofljicaMeta HrastZlato priznanje
17Lara HorvatOŠ II Murska SobotaHelena NemecZlato priznanje
17Nik Štefan VodušekOŠ Sv. Jurij ob ŠčavniciPeter KorošecZlato priznanje
17Žan Luka ŽužekOŠ LjubečnaMonika KalužaZlato priznanje
20Aljaž AmbrožičOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
20Nejc DobravecOŠ KašeljJožica ŠubeljZlato priznanje
22Maca CamlekOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
22Mitja VavkanOŠ Sladki VrhLidija JugZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Maša SvetecOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija Uršič1. nagrada, Zlato priznanje
2Tomaž HolcOŠ Breg, PtujAndreja Roškar Kop2. nagrada, Zlato priznanje
2Patricia KiralyOŠ Mirana Jarca, LjubljanaKatja Rovan2. nagrada, Zlato priznanje
4Aleksander KosanovićOŠ Rodica, DomžaleJanez KoncilijaZlato priznanje
5Miha Gorše PihlerOŠ FramVesna LešnikZlato priznanje
6Benjamin RajerOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
7Alja OstrcOŠ KriževciManica KarbaZlato priznanje
8Izidor HorvatOŠ I Murska SobotaDarja SeverZlato priznanje
9Živa BaričOŠ Loka, ČrnomeljKatarina PavlakovičZlato priznanje
9Lea BurjaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
9Manca SečnikOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša ŠirceljZlato priznanje
12Aljaž BlatnikOŠ DomžaleBéla SzomiZlato priznanje
13Domen BahčOŠ DobjeMarija BlažičZlato priznanje
13Katja KošeninaOŠ MengešLara RugeljZlato priznanje
15Jana BastičOŠ Gustava Šiliha, VelenjeAndreja Oder GrabnerZlato priznanje
15Ajša MegličOŠ ZadobrovaTina PogačarZlato priznanje
15Izabela ŠkornikOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaAnita BrolihZlato priznanje
18Živa KovačičOŠ Gustava Šiliha LaporjeRenata KovačičZlato priznanje
19Nace HranjecOŠ Šentjanž pri DravograduLara SkledarZlato priznanje
19Tjaša KozlevčarOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaZdenka KondaZlato priznanje
19Pia RožmanecOŠ BlancaRoman DrstvenšekZlato priznanje
22Nika BlažičOŠ BršljinRok KreseZlato priznanje

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Filip ZverGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNatalija Horvat1. nagrada, Zlato priznanje
2Val BajcGimnazija ŽelimljeUrška Ogrinc2. nagrada, Zlato priznanje
3Barbara KropecGimnazija PtujVesna Zmazek3. nagrada, Zlato priznanje
3Eva PečnikSr. vzgojiteljska šola, gimn. in umetniška gimn. LjubljanaDeja Kačič3. nagrada, Zlato priznanje
5Tinej RajhŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko MedicZlato priznanje
6Lucija VrbincGimnazija ŽelimljeUrška OgrincZlato priznanje
7Tilen NovakGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
8Tinkara BostičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
9Kaja BarteljGimnazija Novo mestoMojca RangusZlato priznanje
10Ana ŠpanŠC Celje, Gimnazija LavaMihaela KoštomajZlato priznanje
11Jacinta DrnovšekGimnazija ŽelimljeUrška OgrincZlato priznanje
12Luka Golob ŠajnGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lenart DolinarGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
1Urška KončarŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaAndreja Jelovčan1. nagrada, Zlato priznanje
1Nika ŠimnovecGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc1. nagrada, Zlato priznanje
4Luka HodnikGimnazija PtujSimona KokolZlato priznanje
5Jakob BurjaGimnazija JeseniceŽana StrgarZlato priznanje
6Rene ŽižekGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje
7Ivana HorvatGimnazija Novo mestoMojca RangusZlato priznanje
8Žan AmbrožičGimnazija KranjMojca LokarZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Benjamin BajdGimnazija KranjTatjana Dermota1. nagrada, Zlato priznanje
2Zala StarcGimnazija Bežigrad, GimnazijaNada Harb2. nagrada, Zlato priznanje
3Anja RupnikGimnazija Vič, LjubljanaNataša Šuligoj3. nagrada, Zlato priznanje
4Nejc MarovtPrva gimnazija MariborRenata HvalaZlato priznanje
4Jakob ŠegaŠC Postojna, Srednja šolaRudi ValenčičZlato priznanje
6Manca MursaGimnazija Bežigrad, GimnazijaMarino PavletičZlato priznanje
7Luka StražišarGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
8Nejc UrhGimnazija KranjTatjana DermotaZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Martin MlinšekGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc1. nagrada, Zlato priznanje
2Hana ValičŠkofijska gimnazija VipavaMiha Šušteršič2. nagrada, Zlato priznanje
3Jan MalejGimnazija KoperIrena Olenik3. nagrada, Zlato priznanje
4Eva NovakI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
5Jure MajcenŠC Velenje, Elektro in računalniška šolaBiserka LedinšekZlato priznanje
6Marjetka ZupanGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
7Matic HočevarGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
8Urša Mati DjurakiGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje