2001...201520162017

61. Tekmovanje srednješolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jan GencPrva gimnazija MariborLilijana Petek1. nagrada, Zlato priznanje
1Tevž LotričGimnazija KranjBarbara Kušar1. nagrada, Zlato priznanje
3Luka HorjakI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek2. nagrada, Zlato priznanje
4Lenart BučarGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
4Tina DrnovšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
4Nika MaroltGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
4Miha PotočnikII. gimnazija MariborDavid Gajser3. nagrada, Zlato priznanje
4Neža VipavcŠC Velenje, GimnazijaBranko Krstulović3. nagrada, Zlato priznanje
9Ana OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
9Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
11Lucijan De ReggiGimnazija KoperTanja SlavecZlato priznanje
11Gregor GajičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
11Nika KobetičGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
11Gašper StrunaSr. šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaBernarda RadošZlato priznanje
15Gal Anton GoršeGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
15Vid IbicGimnazija KoperTanja SlavecZlato priznanje
15Luka KorotajII. gimnazija MariborAna PušnikZlato priznanje
15Lovro VerkII. gimnazija MariborAna PušnikZlato priznanje
19Manca DremeljGimnazija Vič, LjubljanaVanja ŠpelkoZlato priznanje
19Maja FarazinII. gimnazija MariborAna PušnikZlato priznanje
19Katarina MaršičGimnazija ŽelimljeUrška OgrincZlato priznanje
19Vladimir SmrkoljGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
19Viktorija StankovskaGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
24Gašper KoželjGrm Novo mesto, Kmet. šola Grm in biotehn. gimnazijaMateja NograšekZlato priznanje
24Katja KrupenkoŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaGregor PavličZlato priznanje
24Ivo PrelogGimnazija Franca Miklošiča LjutomerViktorija Ternar HorvatZlato priznanje
24Primož ŠkafarGimnazija Franca Miklošiča LjutomerViktorija Ternar HorvatZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Ana Meta DolinarGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
1Sašo NikićII. gimnazija MariborJelka Vogrinec1. nagrada, Zlato priznanje
1Beno UčakarI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
4Katja KranjecGimnazija KranjMojca Lokar2. nagrada, Zlato priznanje
4Miha PompeGimnazija Vič, LjubljanaVanja Špelko2. nagrada, Zlato priznanje
6Vanessa VrečičI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek3. nagrada, Zlato priznanje
6David ZakšekI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek3. nagrada, Zlato priznanje
8Jon JudežGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
8Eva JugGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
8Tim KmeclGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMarta ZabretZlato priznanje
8Jon MikošGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
8Špela PolakI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
13Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
13Tea JeličićKonservatorij za glasbo in balet LjubljanaNataša JermanZlato priznanje
13Anamarija UršičII. gimnazija MariborTatjana SimoničZlato priznanje
16Klemen BogatajGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
16Miha RadežGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
16Urh Štempihar JazbecGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
19Neja FazarincGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
19Dren GrudenGimnazija Bežigrad, GimnazijaŠpela TolaZlato priznanje
19Andraž JelinčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
19Ana LuetićGimnazija Vič, LjubljanaVanja ŠpelkoZlato priznanje
19Matevž MiščičGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
19Julij MlinšekGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Luka GovedičII. gimnazija MariborDavid Gajser1. nagrada, Zlato priznanje
1Luka JevšenakŠC Velenje, GimnazijaSonja France1. nagrada, Zlato priznanje
1David OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
4Andraž MaierGimnazija JeseniceAna Miler2. nagrada, Zlato priznanje
5Nejc ZajcŠC Velenje, GimnazijaSonja France3. nagrada, Zlato priznanje
6Nino CajnkarII. gimnazija MariborDavid GajserZlato priznanje
6Miha MitičGimnazija KranjBogdan KejžarZlato priznanje
6Anja ZdovcGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
9Filip CvetkoGimnazija BrežiceAndrej PodlogarZlato priznanje
9Urban DuhII. gimnazija MariborDavid GajserZlato priznanje
11Vitja BeltramGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
11Martin RihtaršičGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
11Tim ŠtuhecGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje
14Sara KlopčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
14Luka KončarGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
14Patrik MikužŠkofijska gimnazija VipavaMiha ŠušteršičZlato priznanje
14Gregor MlinaričII. gimnazija MariborDavid GajserZlato priznanje
14Sara OblakGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
14Sara RavnikGimnazija JeseniceSrečko PolancZlato priznanje
14Miha RožičŠC Velenje, GimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
14Jaka StrohsackŠC Postojna, Srednja šolaTatjana PopitZlato priznanje
22Gregor KikeljŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaJanja BlaškoZlato priznanje
22Tim PoštuvanGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
22Ana ŠešekGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1David PopovićGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana Dvoržak1. nagrada, Zlato priznanje
2Martina LokarŠkofijska gimnazija VipavaEmilija Grahor2. nagrada, Zlato priznanje
3Matej MarinkoGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič Erbežnik3. nagrada, Zlato priznanje
3Tjaž SilovšekŠC Velenje, GimnazijaSonja France3. nagrada, Zlato priznanje
3Domen VrešŠC Ravne na Koroškem, GimnazijaSimona Vreš3. nagrada, Zlato priznanje
3Mitja ŽalikII. gimnazija MariborVojko Brantuša3. nagrada, Zlato priznanje
7Miha RajterII. gimnazija MariborBarbara PećanacZlato priznanje
7Timen Stepišnik PerdihI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
7Andraž ŠutaII. gimnazija MariborVojko BrantušaZlato priznanje
7Daniel VitasGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
7Žiga ŽeljkoGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
12Lucija BogatajGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
12Blaž KociperGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje
12Rok KovačGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
12Andraž Anton RojcGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMelita PrezeljZlato priznanje
12Lucija ŽupevcGimnazija BrežiceAndrej PodlogarZlato priznanje
17Aleksej JurcaGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
17Maša SmajilaI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
17Ana TrebšeGimnazija KoperDanica JerebZlato priznanje
20Karmen MlinarGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič ErbežnikZlato priznanje
20Miha ŠalamunPrva gimnazija MariborRenata HvalaZlato priznanje