2001...201920212022

66. Tekmovanje srednješolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Sara FerreiraGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc1. nagrada, Zlato priznanje
1Nace HranjecŠC Ravne na Koroškem, GimnazijaSimona Vreš1. nagrada, Zlato priznanje
3Žan ArsovGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana Dvoržak3. nagrada, Zlato priznanje
3Enej JaukGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Rihtaršič3. nagrada, Zlato priznanje
3Matic NareksGimnazija Celje - CenterTatjana Ravničan Ganzitti3. nagrada, Zlato priznanje
6Aleksander KosanovićGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana DvoržakPohvala, Zlato priznanje
7Matic BratinaGimnazija KoperIrena Fabič-PetračZlato priznanje
7Filip RozoničnikGimnazija Celje - CenterTatjana Ravničan GanzittiZlato priznanje
9Tomaž HolcGimnazija PtujAlenka Šuman IrgoličZlato priznanje
9Domen KavčičGimnazija ŽelimljeUrška OgrincZlato priznanje
9Tijan KompareGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
9Tina Tiara OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
9Anej TkalčičSr. šola Slovenska BistricaHana RusZlato priznanje
14Lea BurjaGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
14Aljaž ErmanGimnazija KranjRok ŠkufcaZlato priznanje
14Lenart ErznožnikGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
14Gal GrudnikŠC Kranj, Strokovna gimnazijaMaja ArhZlato priznanje
14Mirjam JuršaGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje
14Patricia KiralyGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje
14Andraž KolaričGimnazija PtujNataša Granda KrepflZlato priznanje
14Enej KuzmaGimnazija Murska SobotaSandra PančorZlato priznanje
14Tevž LevstikII. gimnazija MariborKristina GrbecZlato priznanje
14Ožbej MarkunGimnazija KranjFranc RozmanZlato priznanje
14Rodion OrikhovskiiElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaDamijan PurgZlato priznanje
14Domen OstermanGimnazija KranjRok ŠkufcaZlato priznanje
14Natan PajićGimnazija Vič, LjubljanaTjaša BajcZlato priznanje
14Aljaž SeljakGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
14Žiga VučajnkI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
29Leon DrstvenšekGimnazija BrežiceAndrej PodlogarZlato priznanje
29Slavko HyszŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaJanja BlaškoZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Nino KolanderI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
2Jakob ŽoržGimnazija Škofja LokaMarko Špolad2. nagrada, Zlato priznanje
3Peter AndolšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
3Luka UrbancGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
5Tinkara BostičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunPohvala, Zlato priznanje
6Manca ErnstI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekPohvala, Zlato priznanje
7Nejc SušnikGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
7Mia ŽeleŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šolaAlojz ČotarZlato priznanje
9Vid SakačGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNatalija HorvatZlato priznanje
9Filip ZverGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNatalija HorvatZlato priznanje
11Luka GašperlinGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
11David KovačičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
11Ambrož SovičŠC Velenje, GimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
11Ambrož VovkGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMarta ZabretZlato priznanje
15Val BajcGimnazija ŽelimljeUrška OgrincZlato priznanje
15Nives GošnjakŠC Velenje, GimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
15Mark SitarGimnazija JeseniceŽana StrgarZlato priznanje
18Vid BaumanII. gimnazija MariborPolonca KrižaničZlato priznanje
18Luka CvetičŠC Celje, Gimnazija LavaMihaela KoštomajZlato priznanje
18Miha KosancGimnazija Bežigrad, GimnazijaAnže ZupanecZlato priznanje
18Matjaž MežaŠC Velenje, GimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
18Ela PodboršekGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič ErbežnikZlato priznanje
18Samo ŠkrabarGimnazija BrežiceBarbara Valentinčič BarličZlato priznanje
18Luka VaupotŠC Ravne na Koroškem, GimnazijaSimona VrešZlato priznanje
18Rok VlajSr. šola Slovenska BistricaHana RusZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Erik Červek RoškaričII. gimnazija MariborKristina Grbec1. nagrada, Zlato priznanje
1Katarina GriljSr. šola Slovenska BistricaUrška Krušič1. nagrada, Zlato priznanje
3Matija SkrtGimnazija Nova GoricaLorna Atanasovski3. nagrada, Zlato priznanje
4Luka PerušŠC Ravne na Koroškem, GimnazijaSimona VrešPohvala, Zlato priznanje
5Matija DergancGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičPohvala, Zlato priznanje
5Lenart DolinarGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunPohvala, Zlato priznanje
7Lenart FrankovičŠC Velenje, GimnazijaSonja FranceZlato priznanje
7Kaja RajterII. gimnazija MariborMateja FošnaričZlato priznanje
7Jošt SmrtnikGimnazija Vič, LjubljanaVanja ŠpelkoZlato priznanje
7Hugo TrebšeGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
11Gašper JoštGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
12Rok HudournikŠC Velenje, GimnazijaSilvestra JevšenakZlato priznanje
12Matej KnapGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
12Nik KrašovecGimnazija Bežigrad, GimnazijaSavina BrcarZlato priznanje
15Urška KončarŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaAndreja JelovčanZlato priznanje
15Matej MačekGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
17Jakob GrmekŠkofijska gimnazija VipavaJana KeteZlato priznanje
17Franci SuhadolnikGimnazija Vič, LjubljanaVanja ŠpelkoZlato priznanje
19Matevž JaušovecII. gimnazija MariborJelka HedžetZlato priznanje
19Luka LeskovšekElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaErika PlešaZlato priznanje
19Tjaš PeterlinGimnazija JeseniceJerneja KučinaZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Juš KocutarII. gimnazija MariborDavid Gajser1. nagrada, Zlato priznanje
2Vid KavčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun2. nagrada, Zlato priznanje
3Benjamin BajdGimnazija KranjMatjaž Pertot3. nagrada, Zlato priznanje
3Jernej OblakGimnazija Škofja LokaManca Čadež3. nagrada, Zlato priznanje
5Tine BogatajGimnazija Škofja LokaManca ČadežPohvala, Zlato priznanje
5Janez Peter BohincGimnazija KranjMatjaž PertotPohvala, Zlato priznanje
5Rok Tadej BrunšekŠC Velenje, GimnazijaSonja FrancePohvala, Zlato priznanje
8Andraž HribernikŠC Celje, Gimnazija LavaMateja Frangež-HermanZlato priznanje
8Luka StražišarGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
8Urh VreclII. gimnazija MariborPolonca KrižaničZlato priznanje
11Patrik PotočnikGimnazija Škofja LokaManca ČadežZlato priznanje
11Aljaž VelikonjaŠkofijska gimnazija VipavaAlojz GrahorZlato priznanje
13Lara VettorazziGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMarta ZabretZlato priznanje
14Suzana AvšičGimnazija Nova GoricaUrška Koren LikarZlato priznanje
14Anže HočevarGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
14Eva ŠuberŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šolaSonja IvančičZlato priznanje
17Zdravko ČrešnarŠC Celje, Gimnazija LavaMateja Frangež-HermanZlato priznanje
17Nejc DomnikGimnazija Vič, LjubljanaNataša ŠuligojZlato priznanje